Seniory na Rokycansku zřejmě zavraždil jejich vnuk, skončil na psychiatrii

Podezřelý ze středeční vraždy dvou seniorů na Rokycansku je v psychiatrické nemocnici. Šestasedmdesátiletého muže a jeho o pět let mladší manželku údajně zabil jejich vnuk v domě s pečovatelskou službou v Břasích. Podezřelý je umístěný v nemocničním zařízení. Policisté nepočítají v nejbližších dnech s tím, že by zahájili jeho trestní stíhání.

Přidejte svůj názor 1 komentář

krimi

"Neustále probíhá prověřování případu," uvedla mluvčí. Podezřelého 30letého muže, který je podle zjištění ČTK v Psychiatrické nemocnici v Dobřanech, zadrželi policisté několik hodin po činu.

Vražda se stala ve středu po 20:00 v domě s pečovatelskou službou, který patří pod obec Břasy. Jde o přestavěný objekt bývalých kasáren na okraji vsi. V domě, kam dojíždí pečovatelky a není tam trvalá služba, je 41 bytů, z nichž je nyní 38 obsazených.

V seniorském zařízení bydleli manželé dočasně, než jejich vnuk přestaví jejich dům v Břasích, který na něj převedli. "Už se do domu měli pomalu, zhruba v létě, vracet. Mluvil jsem s nimi ještě nedávno, těšili se, že se vrátí," řekl ČTK ve čtvrtek starosta Břas Miroslav Kroc. Manželé před dvěma lety oslavili zlatou svatbu.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tak dobře jsme se ještě neměli. Ekonomickou situaci kladně hodnotí nejvíce…

21.02.2019 18:23 Současnou ekonomickou situaci ČR hodnotí kladně 52 procent Čechů. Je to nejvyšší podíl od roku 1999…

Na Kuciaka se vzpomínalo i v Česku. V Praze a Brně se sešly stovky lidí

21.02.2019 18:17 Aktualizováno Zhruba 500 lidí se dnes vpodvečer sešlo na pražském Václavském náměstí k tichému uctění památky…

Polské maso se salmonelou šlo i do škol a nemocnic, Makro zachytilo…

21.02.2019 17:58 Aktualizováno Polské maso ze šarže s výskytem bakterií salmonely směřovalo z valašskomeziříčské společnosti MP…

Nenávistné komentáře k fotce prvňáků? V kauze padlo už třetí obvinění

21.02.2019 16:58 Za nenávistné komentáře, které se na podzim 2017 objevily na sociálních sítích pod fotografií…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama