Řepka si má odpykat devět měsíců natvrdo, porušil podmínku

Soud dnes přeměnil bývalému fotbalovému reprezentantovi Tomáši Řepkovi původní podmíněný trest za dvojí řízení v opilosti na devět měsíců vězení. Řepka se ve zkušební době podmínky neosvědčil, protože jednak neplatil alimenty, jednak poškodil bývalou manželku podáním smyšlených erotických inzerátů. Dnešní rozhodnutí není pravomocné, fotbalista proti němu podal stížnost.

Přidejte svůj názor

Tomáš Řepka
doporučujeme

Řepka dostal na sklonku roku 2015 tříměsíční podmínku a zákaz řízení na 18 měsíců, protože sedl za volant opilý. Zákaz řízení ale nedodržel a usedl do auta znovu, a to opět pod vlivem alkoholu.

Za maření výkonu úředního rozhodnutí pak dostal půlroční podmíněný trest s dvouletou zkušební dobou, roční zákaz řízení a peněžitý trest 90.000 korun.

Tříměsíční a šestiměsíční podmínka se nyní Řepkovy sečetly a Okresní soud Praha-západ je podle idnes.cz přeměnil na nepodmíněné odnětí svobody.

Řepka navíc dostal před dvěma týdny souhrnný trest 15 měsíců vězení za zpronevěru auta a zmíněné smyšlené inzeráty. Ani tento verdikt zatím není pravomocný. Bývalý obránce Ostravy, Sparty, West Hamu a Fiorentiny čelí v současné době ještě dvěma dalším stíháním za neplacení výživného. První případ začal minulý týden projednávat brněnský městský soud, druhou obžalobu bude od 12. března řešit Obvodní soud pro Prahu 6.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Na výstavě ve Svitavách spadla socha a zabila malé dítě. Policie vznesla…

18.07.2019 14:37 Až šest let vězení hrozí 62letému člověku za pád dřevěné sochy na malé dítě, které zraněním…

Kauza H-System se vrací: Monsport žaluje družstvo o 21 milionů.…

18.07.2019 13:36 Aktualizováno Správce konkurzní podstaty společnosti H-System Josef Monsport podal žalobu na bytové družstvo…

Podnikatel těsně unikl smrti. Střelec dostal za pokus o vraždu přísný trest

18.07.2019 12:58 Olomoucký krajský soud dnes potrestal Martina Havelku ze Vsetínska za pokus o vraždu zaměstnavatele…

Na Česko se řítí tropy. Jaká rizika s sebou přináší?

18.07.2019 12:24 Horko může způsobit omdlení, malátnost a zvracení, v nejtěžších případech nelze vyloučit ani zánět…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama