Smrt Jiřího Pomeje: Odešel bezva herec, člověk plný nápadů a hlavně kamarád, říkají jeho kolegové

Smrti herce Jiřího Pomeje nejhůře dopadla na jeho blízké. Truchlí nejen jeho manželka Andrea Pomeje, ale i exmanželka Michaela Kuklová. Vzpomínku na muže s nezaměnitelným hlasem přidali i jeho kolegové a kamarádi.

Přidejte svůj názor 5 komentářů

Pomeje, Jiří
doporučujeme

Pomeje byl ženatý celkem třikrát. Poprvé si v roce 1994 vzal herečku Michaelu Kuklovou. Manželství jim sice nevydrželo a po 13 letech se rozpadlo, přesto na něj Kuklová vzpomíná v dobrém. „Jirko, děkuju za všechno hezké, ale i za to těžké. Zůstalo mnoho krásného. Odpočívej klidně. Především z pohledu mámy nedokážu vyjádřit, jak moc je mi to líto...“ uvedla herečka.

V roce 2008 se Pomeje oženil podruhé, ani manželství se zpěvačkou Ivetou Bartošovou ale nevydrželo. Bartošová už na konci roku 2009 požádala o rozvod.

Až třetí manželka, dýdžejka Andrea Pomeje, mu porodila dceru Aničku. Svatka se konala v roce 2013, o pět let později pak Andrea Pomeje požádala o rozvod. Když ovšem Jiří opět onemocněl, žádost pozastavila a rozvodu tak nikdy nedošlo. „Promiňte. Nezlobte se, je zbytečné teď cokoliv říkat," řekla pro Blesk Andrea Pomeje poté, co se objevila zpráva o Pomejeho smrti.

Na Pomejeho vzpomínají i jeho kolegové a kamarádi. „Jirka Pomeje, náš Pomík... Odešel nám bezva herec... člověk plný nápadů a hlavně kamarád... odešel si, Pavlovi Páskovi a dalším kamarádům a mě... Jiří, smutníme..,“ uvedl na sociálních sítích bavič a herec Václav Upír Krejčí. „Mám Tě rád, budeš tu hodně chybět,“ dodal.

„Není toho už nějak moc? Začátek roku 2019 je celkem smutnej! Ať si říká kdo chce co chce...Jirko, nahoře Ti už bude určitě líp! Možná si v klidu jednou v nebi řeknete s Ivetou, že se nemají řešit jen nesmysly, ale hlavně užívat společný život...vše to strašně letí!“ vzkázala moderátorská dvojice Těžkej Pokondr prostřednictvím sociálních sítí.

Vstupte do diskuze (5)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Právní bitva o Krtečka: Vnučka výtvarníka Milera nemá licenci, potvrdil…

25.03.2019 11:51 Aktualizováno Smlouva, na jejímž základě poskytuje Karolína Milerová povolení k výrobě produktů s populární…

Ozbrojování muslimů? Video má dohru, pražská muslimská obec vyhodila…

25.03.2019 11:44 Ústředí muslimských obcí vypovědělo ze svého středu Leonida Kušnarenka, který jako předseda pražské…

V Buškovicích u Podbořan hořela bývalá fara, která slouží výchovnému ústavu

25.03.2019 10:34 Aktualizováno V Buškovicích u Podbořan dnes hořela bývalá fara, která slouží výchovnému ústavu. Požár se obešel…

Ostrá kritika Duky: Divadlo se znásilňováním muslimek k soudu, ale reálná…

25.03.2019 10:32 Konzervativní hlava české katolické církve kardinál Dominik Duka vzbuzuje mediální zájem pravidelně…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama