Češi považují Zemana a Soukupa za největší průser

Zpěvákem roku se v anketě Žebřík stal Marek Ztracený. Filmem roku je Dukla 61, dvoudílný televizní film režiséra Davida Ondříčka o neštěstí v dole Dukla v Havířově v červenci 1961. V kategorii Album roku zvítězil Tomáš Klus s nahrávkou Spolu.

Přidejte svůj názor 338 komentářů

Miloš Zeman
doporučujeme

 Za největší 'průser' fanoušci označili televizního moderátora a podnikatele Jaromíra Soukupa. Za další 'průsery' považovali prezidenta Miloše Zemana a smrt rockového zpěváka Vládi Šafránka. Vyhlášení se koná v zaplněném plzeňském areálu DEPO2015.

"Ocenění si právem odnesli nejvýraznější interpreti a kapely minulého roku - hlavně za povedená alba, ale také díky přesvědčivým koncertním výkonům. Hlasování hudebních fanoušků můžeme s potěšením označit za zasvěcené a vkusné," uvedl k letošnímu ročníku cen Žebřík jejich ředitel Jarda Hudec.

Speciální cenu magazínu iREPORT převezme Vladimír Mišík. Mezi koncertními účinkujícími byli Gaia Mesiah a Tomáš Klus. Při šestihodinové show moderované Jakubem Kohákem a Ivou Pazderkovou bude rozdáno celkem 28 sošek z dílny sochaře Václava Česáka.

O vítězích 27. ročníku hudební ankety Žebřík hlasováním rozhodla veřejnost. Nominace jsou v devíti kategoriích. Hlasování se zúčastnilo zhruba 10.000 fanoušků. Hodinový záznam z finálového večera odvysílá 12. dubna ČT Art.

Loading...
Vstupte do diskuze (338)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Třetí stupeň poplachu. U Prahy hoří haly, hustý dým je vidět široko daleko

16.07.2019 12:13 V Tursku u Prahy hoří bývalé zemědělské haly, které nyní slouží jako sklady různých firem. Nikdo…

Kauza Čapí hnízdo pokročila. Podezření z daňových deliktů má police za…

16.07.2019 12:06 Aktualizováno Policie zahájila úkony trestního řízení v souvislosti s hospodařením farmy Čapí hnízdo, a to pro…

Duka oroduje za mariánský sloup v Praze, vytáhl i vyhánění muslimů za…

16.07.2019 11:07 Historikové, kteří se vyslovili proti umístění repliky mariánského sloupu na pražském Staroměstském…

Řízení o občanství Eugena Czernina se obnovovat nebude. ÚS odmítl stížnost

16.07.2019 10:35 Správní řízení o občanství Eugena Czernina se znovu otevírat nebude. Ústavní soud (ÚS) odmítl…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama