Hrušínský je cvok a guru lepšolidí, rozčiloval se Soukup. Herec mu poslal důraznou odpověď

Herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se tvrdě vysmál mediálnímu podnikateli Jaromíru Soukupovi. Ten si umělce vzal na paškál v jednom ze svých pořadů a tvrdil, že je cvok. Herec si to ale nenechal jen tak líbit.

Přidejte svůj názor 341 komentářů

Jan Hrušínský v Divadle Na Jezerce (foto: Ivan Kahun)
doporučujeme

„Dobré ráno, kamarádi, musím se vám pochlubit! Nejlepší moderátor na světě mně už zase dělal zadarmo reklamu!“ rýpnul si Hrušínský do Jaromíra Soukupa. „Myslím, že mě má opravdu rád, stejně jako Divadlo Na Jezerce. Nebýt dobrých lidí, ani bych se to nedozvěděl! Řekl prý - a na to jsem vážně pyšný - 'Jan Hrušínský je guru všech lepšolidí!',“ cituje slova majitele Barrandova pobavený herec.

Hrušínský proto Soukupovi poslal vzkaz. „Snažit se být lepším člověkem je odvěká touha všech chytrých. Pan moderátor může být klidný. To se ho netýká,“ utahuje si šéf Divadla Na Jezerce z mediálního podnikatele, který má také politické ambice.

Pak přidal další pikantnosti, které o něm Soukup rozhlašoval. „Podívejte, co všechno ještě vyprávěl: 'Hrušínský je narušený. Myslí si, že se může vyjadřovat k politice, k divadlu, k lidem, k Zemanovi a myslí si, že všechny, kteří si nemyslí to co on, může nenávidět. Myslí si, že když budeme mít euro, že budeme lepší lidi a že jsme součástí jeho vysněného západu. Já si myslím, že tenhle pán by byl nejradši, kdyby žádný Česko nebylo, a my bychom byli odnoží Bruselu ... Je to cvok ... Jako já chápu, že jeho jedinou zálibou jsou dotace na jeho upadající divadlo, ale je normální? Nejede ten člověk v něčem?',“ cituje Hrušínský Soukupa.

Herec se netají tím, že ze Sokupa má spíše legraci, než že by se zlobil. „To je boží! Tohle říká moderátor asi 150ti pořadů, které jedou od rána do večera v jeho televizi. A prý v něčem jedu já!“ diví se Jan Hrušínský.

Loading...
Vstupte do diskuze (341)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Při demonstracích v srpnu 1969 zemřelo víc lidí, než se uvádělo

20.08.2019 22:18 Obětí potlačených demonstrací v srpnu 1969 v Československu bylo sedm, a ne pět, zjistili historici…

Hasiči zasahovali na Orlíku na Příbramsku, likvidovali ropnou skvrnu

20.08.2019 17:40 Hasiči dnes odpoledne likvidovali na vodní nádrži Orlík na Příbramsku ropnou skvrnu. Ropa byla asi…

Byla Krejčířova vila zapálena úmyslně? Technická závada je prakticky…

20.08.2019 17:29 Příčinou vzniku požáru někdejší vily uprchlého odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře v…

IKEM truchlí. Zemřel chirurg Rudolf Kramář, podílel se na první…

20.08.2019 16:41 Aktualizováno Dnes ráno zemřel poslední ze zakladatelů Institutu klinické a experimentální chirurgie (IKEM),…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama