Hrušínský je cvok a guru lepšolidí, rozčiloval se Soukup. Herec mu poslal důraznou odpověď

Herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se tvrdě vysmál mediálnímu podnikateli Jaromíru Soukupovi. Ten si umělce vzal na paškál v jednom ze svých pořadů a tvrdil, že je cvok. Herec si to ale nenechal jen tak líbit.

Přidejte svůj názor 341 komentářů

Jan Hrušínský v Divadle Na Jezerce (foto: Ivan Kahun)

„Dobré ráno, kamarádi, musím se vám pochlubit! Nejlepší moderátor na světě mně už zase dělal zadarmo reklamu!“ rýpnul si Hrušínský do Jaromíra Soukupa. „Myslím, že mě má opravdu rád, stejně jako Divadlo Na Jezerce. Nebýt dobrých lidí, ani bych se to nedozvěděl! Řekl prý - a na to jsem vážně pyšný - 'Jan Hrušínský je guru všech lepšolidí!',“ cituje slova majitele Barrandova pobavený herec.

Hrušínský proto Soukupovi poslal vzkaz. „Snažit se být lepším člověkem je odvěká touha všech chytrých. Pan moderátor může být klidný. To se ho netýká,“ utahuje si šéf Divadla Na Jezerce z mediálního podnikatele, který má také politické ambice.

Pak přidal další pikantnosti, které o něm Soukup rozhlašoval. „Podívejte, co všechno ještě vyprávěl: 'Hrušínský je narušený. Myslí si, že se může vyjadřovat k politice, k divadlu, k lidem, k Zemanovi a myslí si, že všechny, kteří si nemyslí to co on, může nenávidět. Myslí si, že když budeme mít euro, že budeme lepší lidi a že jsme součástí jeho vysněného západu. Já si myslím, že tenhle pán by byl nejradši, kdyby žádný Česko nebylo, a my bychom byli odnoží Bruselu ... Je to cvok ... Jako já chápu, že jeho jedinou zálibou jsou dotace na jeho upadající divadlo, ale je normální? Nejede ten člověk v něčem?',“ cituje Hrušínský Soukupa.

Herec se netají tím, že ze Sokupa má spíše legraci, než že by se zlobil. „To je boží! Tohle říká moderátor asi 150ti pořadů, které jedou od rána do večera v jeho televizi. A prý v něčem jedu já!“ diví se Jan Hrušínský.

Vstupte do diskuze (341)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pilsen Steel byla asi tunelována, řekl Babiš. O práci přijde 600 lidí z…

20.03.2019 21:40 Plzeňské hutě a kovárny Pilsen Steel, jejichž ruští majitelé na firmu před dvěma měsíci podali…

Chlapec (10) se vážně zranil při lyžování v Beskydech, zasahoval vrtulník

20.03.2019 17:20 Desetiletý chlapec se dnes vážně zranil při lyžování v Beskydech. Z hor jej do nemocnice přepravil…

Měli by se Češi bát tuberkulózy? Lékaři zveřejnili nové údaje o zákeřné…

20.03.2019 16:20 Aktualizováno Česko patří v Evropě k zemím s nejnižším výskytem tuberkulózy (TBC). Počet pacientů každoročně…

OKD vyplatí rodinám horníků ze Stonavy více peněz

20.03.2019 15:18 Těžební společnost OKD zvýšila o 100.000 korun jednorázové odškodnění rodinám třinácti horníků,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama