Dlouhodobá předpověď počasí: Sníh, zima, déšť, pak změna

Současné teploty naznačují, že po nedávném chladném a deštivém počasí se do Česka opět vrací jaro. Jak ale ukazuje dlouhodobá předpověď počasí, jde jen o krátkodobou výjimku. Poté teploty opět spadnou téměř k nule.

Přidejte svůj názor 12 komentářů

Počasí
doporučujeme

Do soboty se mohou denní maxima vyšplhat až ke 20 stupňům, od neděle ale začnou teploty prudce padat. V noci klesnou téměř k nule a během dne dosáhnout zhruba 13 stupňů.

Lépe na tom nebudeme ani v pondělí. Bude zataženo až oblačno, místy se objeví i déšť. Nejnižší noční teploty klesnou na 7 až 3 °C, nejvyšší denní teploty vyrostou pouze na 8 až 12 °C. Stejně jako v neděli se navíc i v pondělí očekává silnější vítr, přechodně s nárazy dosáhne rychlosti 15 m/s.

V úterý se mírně oteplí. Bude oblačno až polojasno, místy se objeví občasný déšť nebo přeháňky. Nejnižší noční teploty mohou spadnout až na 2 °C. Nejvyšší denní teploty ale vyrostou na 12 až 16 °C. 

Od středy se začne výrazněji oteplovat. Bude sice oblačno až polojasno a objeví se občasný déšť nebo přeháňky. Teploty ale vyrostou.

Nejnižší noční teploty sice stále budou nízké a budou do konce týdne klesat na 8 až 3 °C. Nejvyšší denní teploty ale postupně vyšplhají na příjemných 13 až 18 °C.

Loading...
Vstupte do diskuze (12)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hladiny řek stoupají i v Olomouckém kraji, na Bečvě druhý stupeň

22.05.2019 20:07 Aktualizováno Řeka Bečva v Teplicích nad Bečvou dosáhla druhého stupně povodňové aktivity. Podle informací Povodí…

Smědá na Frýdlantsku se rozvodnila, silnice uzavřena

22.05.2019 20:01 Aktualizováno Hladiny řek v části Libereckého kraje dnes zvedly silné deště, druhého povodňového stupně dosáhla…

Na Vsetínsku platí třetí povodňový stupeň

22.05.2019 18:44 Aktualizováno Hladiny několika toků ve Zlínském kraji dnes kvůli vytrvalému dešti stoupají. Na Senici v Ústí na…

Mafra nezákonně zveřejnila odposlechy Nečasových, zaplatí mastnou pokutu

22.05.2019 18:36 Vydavatelství Mafra musí zaplatit 140.000 korun za zveřejnění některých informací z odposlechů…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama