Brutální útok na školáka v Mladé Boleslavi: Rány pěstí a kopance od chlapce. Videa kolují internetem

Brutální bitky dětí v Česku nejsou ničím neobvyklým. Zveřejněna byla další nahrávka, která ukazuje, jak chlapec v Mladé Boleslavi zaútočil pěstmi a kopanci na školáka. Ten se přitom ani nedokázal bránit. Věcí už se zabývá i policie.

Přidejte svůj názor 11 komentářů

šikana v Mladé Boleslavi
doporučujeme

Video, které kolovalo po sociálních sítích, ukazuje, jak mladý útočník přistupuje bez varování ke školákovi. O hlavu menšího chlapce začal brutálně bít pěstmi. Když chlapec spadl na zem a schoulil se, začal po něm ještě šlapat.

Podle psychologa je útočník psychopat, který trápí mladší, slabší a menší. „A je to potenciálně velmi nebezpečný člověk," uvedl psychiatr Karel Moravec pro televizi Nova.

Surovému útoku přihlíží několik dalších chlapců, nikdo z nich ale napadenému školákovi nepomohl. Jeden ze svědků navíc vše nahrával a pak zřejmě i zveřejnil na sociálních sítích.

Video se dostalo i do rukou policie. „Mladoboleslavští policisté se po získání krátkého videozáznamu začali touto věcí okamžitě zabývat," potvrdila policejní mluvčí Eva Hašlová.

Není to ovšem první podobný případ, který tamní policisté museli v poslední době řešit. Letos v únoru také v Mladé Boleslavi dvě dívky napadly školačku, bily ji pěstmi a kopali do hlavy školačku. Ani tato oběť nebyla schopna se nijak bránit.

O měsíc později policisté jednu z útočnic obvinili z výtržnictví a ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Útočnici hrozí až rok a půl vězení.

Loading...
Vstupte do diskuze (11)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zoufalá babička ze Slovenska napsala dopis Zemanovi. Žádá, aby zakročil

06.12.2019 23:06 Aktualizováno Sedmašedesátiletá Slověna Anna poslala dopis prezidentovi Miloši Zemanovi. Žádá v něm, aby zastavil…

Spor o hidžáb: Nejvyšší soud se zastal Somálky, ČR musí tolerovat…

06.12.2019 17:23 Aktualizováno Nejvyšší soud (NS) se zastal somálské dívky, která chtěla na zdravotnické škole v Česku nosit…

Startuje lyžařská sezona, jako první se rozjely vleky v Jeseníkách

06.12.2019 16:44 V Česku díky umělému zasněžování začala lyžařská sezona. Jako první se dnes rozjely vleky v…

Rath byl dehonestován, řekl soud. Státní zastupitelství se má omluvit za…

06.12.2019 10:46 Krajské státní zastupitelství v Praze (KSZ) se musí veřejně omluvit odsouzenému bývalému hejtmanovi…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama