Brutální útok na školáka v Mladé Boleslavi: Rány pěstí a kopance od chlapce. Videa kolují internetem

Brutální bitky dětí v Česku nejsou ničím neobvyklým. Zveřejněna byla další nahrávka, která ukazuje, jak chlapec v Mladé Boleslavi zaútočil pěstmi a kopanci na školáka. Ten se přitom ani nedokázal bránit. Věcí už se zabývá i policie.

Přidejte svůj názor 11 komentářů

šikana v Mladé Boleslavi
doporučujeme

Video, které kolovalo po sociálních sítích, ukazuje, jak mladý útočník přistupuje bez varování ke školákovi. O hlavu menšího chlapce začal brutálně bít pěstmi. Když chlapec spadl na zem a schoulil se, začal po něm ještě šlapat.

Podle psychologa je útočník psychopat, který trápí mladší, slabší a menší. „A je to potenciálně velmi nebezpečný člověk," uvedl psychiatr Karel Moravec pro televizi Nova.

Surovému útoku přihlíží několik dalších chlapců, nikdo z nich ale napadenému školákovi nepomohl. Jeden ze svědků navíc vše nahrával a pak zřejmě i zveřejnil na sociálních sítích.

Video se dostalo i do rukou policie. „Mladoboleslavští policisté se po získání krátkého videozáznamu začali touto věcí okamžitě zabývat," potvrdila policejní mluvčí Eva Hašlová.

Není to ovšem první podobný případ, který tamní policisté museli v poslední době řešit. Letos v únoru také v Mladé Boleslavi dvě dívky napadly školačku, bily ji pěstmi a kopali do hlavy školačku. Ani tato oběť nebyla schopna se nijak bránit.

O měsíc později policisté jednu z útočnic obvinili z výtržnictví a ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Útočnici hrozí až rok a půl vězení.

Loading...
Vstupte do diskuze (11)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Charitativní Běh pro Paměť národa vynesl téměř 900 tisíc korun

19.05.2019 20:54 Čtvrtý ročník charitativního Běhu pro Paměť národa přinesl 872.000 korun, zúčastnilo se ho přes…

Kybernetický útok zastavil prodej vstupenek na zlínský filmový festival

19.05.2019 18:54 Organizátoři Zlínského filmového festivalu pro děti a mládež kvůli kybernetickému útoku dočasně…

Národní potravinová sbírka: Češi darovali 235 tun zboží, je to méně než…

19.05.2019 17:21 Během sobotní Sbírky potravin Češi darovali 235 tun zboží, z toho 23 tun drogerie. Je to zhruba o…

Nepříjemná zpráva pro Čechy: Kvůli slabé koruně letos dovolená v Egyptě…

19.05.2019 16:32 Aktualizováno V předprodejích leteckých zájezdů pro letošní rok zatím vedou destinace Řecko, Turecko a Egypt,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama