Komplikace v Praze: Požár domu v Nuselské ulici blokoval provoz tramvají

Požár v suterénu obytného domu v pražské Nuselské ulici a následný zásah hasičů dnes před polednem zablokoval asi na hodinu provoz tramvají na této frekventované komunikaci. Oheň sklepních kójí hasiči do půl hodiny uhasili.

Přidejte svůj názor

Požár domu v Nuselské ulici blokoval provoz tramvají
doporučujeme

Z budovy evakuovali deset dospělých, jedno dítě a psa, napsali na twitteru. Tramvaje nejezdily v obou směrech mezi zastávkami Náměstí Bratří Synků a Spořilov, nahrazovaly je pravidelné autobusové linky. Před 13:00 byl provoz tramvají obnoven a lidé se mohli vrátit domů.

Všechny evakuované osoby na místě prohlédli záchranáři, psa veterinář. Hasiči ze sklepa vynesli dvě propan-butanové lahve. Po likvidaci požáru také zjišťovali, zda v budově nejsou nebezpečné plyny. "Měřením v domě nebylo nic zjištěno, obyvatelé se budou vracet do svých bytů. Příčina požáru a rozsah škod na místě stále zjišťuje hasičský a policejní vyšetřovatel," uvedli hasiči.

Tramvajové linky 11 a 14 po dobu zásahu hasičů končily v zastávce Otakarova, pak se vracely do centra. Zpoždění nabírala i linka 12.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Cisterciáci musí vrátit restituovaný les. Jsme trestáni za boj proti…

25.06.2019 15:50 Aktualizováno Klášter cisterciáků ve Vyšším Brodě musí Lesům ČR vrátit přes 2000 hektarů lesa získaných v…

Cena potravin v roce 2019: které nejvíce zdražily a které zlevnily?

25.06.2019 15:46 Podle dat Českého statistické úřadu (ČSÚ) došlo v květnu k zvýšení spotřebitelských cen z dubnových…

V lovosickém jacht klubu explodovala loď, majitel je v kritickém stavu

25.06.2019 13:41 V jachtingovém klubu v Lovosicích na Litoměřicku v pondělí vpodvečer hořela loď. Majitele v…

Šiška osvobozen v kauze firmy Atos. Mohl jen hučet do Drábka, řekla…

25.06.2019 12:39 Aktualizováno Soud dnes zprostil někdejšího prvního náměstka ministerstva práce Vladimíra Šišku i bývalé šéfy IT…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama