Komplikace v Praze: Požár domu v Nuselské ulici blokoval provoz tramvají

Požár v suterénu obytného domu v pražské Nuselské ulici a následný zásah hasičů dnes před polednem zablokoval asi na hodinu provoz tramvají na této frekventované komunikaci. Oheň sklepních kójí hasiči do půl hodiny uhasili.

Přidejte svůj názor

Požár domu v Nuselské ulici blokoval provoz tramvají
doporučujeme

Z budovy evakuovali deset dospělých, jedno dítě a psa, napsali na twitteru. Tramvaje nejezdily v obou směrech mezi zastávkami Náměstí Bratří Synků a Spořilov, nahrazovaly je pravidelné autobusové linky. Před 13:00 byl provoz tramvají obnoven a lidé se mohli vrátit domů.

Všechny evakuované osoby na místě prohlédli záchranáři, psa veterinář. Hasiči ze sklepa vynesli dvě propan-butanové lahve. Po likvidaci požáru také zjišťovali, zda v budově nejsou nebezpečné plyny. "Měřením v domě nebylo nic zjištěno, obyvatelé se budou vracet do svých bytů. Příčina požáru a rozsah škod na místě stále zjišťuje hasičský a policejní vyšetřovatel," uvedli hasiči.

Tramvajové linky 11 a 14 po dobu zásahu hasičů končily v zastávce Otakarova, pak se vracely do centra. Zpoždění nabírala i linka 12.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zoufalá babička ze Slovenska napsala dopis Zemanovi. Žádá, aby zakročil

06.12.2019 23:06 Aktualizováno Sedmašedesátiletá Slověna Anna poslala dopis prezidentovi Miloši Zemanovi. Žádá v něm, aby zastavil…

Spor o hidžáb: Nejvyšší soud se zastal Somálky, ČR musí tolerovat…

06.12.2019 17:23 Aktualizováno Nejvyšší soud (NS) se zastal somálské dívky, která chtěla na zdravotnické škole v Česku nosit…

Startuje lyžařská sezona, jako první se rozjely vleky v Jeseníkách

06.12.2019 16:44 V Česku díky umělému zasněžování začala lyžařská sezona. Jako první se dnes rozjely vleky v…

Rath byl dehonestován, řekl soud. Státní zastupitelství se má omluvit za…

06.12.2019 10:46 Krajské státní zastupitelství v Praze (KSZ) se musí veřejně omluvit odsouzenému bývalému hejtmanovi…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama