Provoz v Nemocnici Na Bulovce se po problémech s vodou vrátil k normálu

Provoz a péče o pacienty v pražské Nemocnici Na Bulovce se dnes vrátil k normálu, v noci se podařilo plně obnovit dodávky vody. ČTK to řekla mluvčí nemocnice Simona Krautová.

Přidejte svůj názor

nemocnice na bulovce
doporučujeme

V úterý byla kvůli havárii vodovodu mimo areál péče o pacienty omezena. Odloženy byly plánované operace a sanitky do nemocnice vozily pouze pacienty v akutním a život ohrožujícím stavu.

Havárie se podle nemocnice stala v noci na úterý kolem půlnoci. Do dvou hodin od havárie byly po celém areálu umístěny cisterny s pitnou vodou, nicméně provoz nemocnice byl v úterý na doporučení vedoucí hygieny omezen. Spolu s nemocnicí zůstalo podle mluvčího Pražských vodovodů a kanalizací Tomáše Mrázka bez vody asi 5500 odběratelů v Libni.

PVK se podle mluvčího pokusily dodávky vody do nemocnice obnovit v úterý ráno, částečně se tak stalo před polednem a ve 22:00 úplně. "Provoz byl obnoven od 22:00, havárie byla úplně opravena, tak jak měla, provoz nemocnice byl obnoven k normálu," řekla dnes Krautová.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Sorry jako: Monika Babišová se z Čapího hnízda vysmívá Čechům? Mezi lidmi…

18.06.2019 23:40 Aktualizováno Výsměch a provokace. I tak hodnotí někteří Češi příspěvky, které na sociálních sítích vyvěsila…

Kolik Čechů si přeje znovuzavedení trestu smrti? Číslo vás překvapí

18.06.2019 17:41 Se zavedením trestu smrti v Česku by souhlasila polovina občanů, což je nejméně od roku 1992.…

Klíčová encefalitida: Počet nakažených už několikátým rokem roste

18.06.2019 17:08 Klíšťovou encefalitidou se v Česku nakazilo letos do 11. června 65 lidí, o měsíc dříve bylo podle…

Verdikt v kauze Rath zazní 26. června, žaloba trvá na přísných trestech

18.06.2019 17:02 Aktualizováno V kauze bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha, který spolu s dalšími lidmi čelí obžalobě z…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama