Sorry jako: Monika Babišová se z Čapího hnízda vysmívá Čechům? Mezi lidmi to vře

Výsměch a provokace. I tak hodnotí někteří Češi příspěvky, které na sociálních sítích vyvěsila manželka premiéra Andreje Babiše Monika. Ta o víkendu slavila narozeniny a své přátele nepozvala nikam jinam než na kontroverzní farmu Čapí hnízdo.

Přidejte svůj názor 390 komentářů

Monika Babišová
doporučujeme

Monika Babišová oslavila 14. června 45. narozeniny. Své půlkulatiny oslavila s rodinou a přáteli na Čapím hnízdě, kvůli němuž ona i její muž čelí obvinění z dotačního podvodu. Fotky z akce následně vyvěsila na sociálních sítích.

Nechybí fotka s Babišem a jejich dvěma dětmi. Přímo před „hnízdem“ pak Monika Babišová pózuje se svým manželem a skupinou lidí, všichni mají na hlavě modré kšiltovky s nápisem „Sorry jako“. „Sorry jako. Nejlepší parta na světě,“ pochvalovala si Monika.

Právě tento snímek ale řadu Čechů naštval, teď koluje po sociálních sítích s velmi kousavými komentáři. „Sorry jako. Takhle se Monika Babišová vysmála občanům na Čapím hnízdě ...Ať si ta pipina, podvodník a jejich nohsledi pořídí raději čepice s nápisem StB. To je plná pravda,“ vzkazuje jeden z uživatelů twitteru.

„Monika Babišová na instagramu sdílela fotku, kde je na oslavě se svými přáteli s komentářem, že oni ji drží nad vodou. Nad jakou vodu? Ona má nějaké probléme?“ diví se další z Češek.

„Trestně stíhaný estébák ve střetu zájmů s trestně stíhanou manželkou, kteří ze státní kasy ČR zcizili 500 000 000 Kč se v ukradeném luxusním sídle vysmívají voličům. Tak už máme co jsme chtěli..“ posteskl si další ze znepokojených Čechů.

Loading...
Vstupte do diskuze (390)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Požár u Prahy stále není pod kontrolou. Z hal se ozývaly exploze, stoupá…

16.07.2019 16:15 Aktualizováno V Tursku u Prahy od dnešního dopoledne hoří bývalé zemědělské haly, které slouží jako sklady…

Babička týrané Valerie dostala osm let natvrdo. Dívenka je dodnes nezvěstná

16.07.2019 14:58 Aktualizováno Soud potrestal babičku pohřešované nezletilé Valerie z Prahy osmi lety vězení za její týrání,…

Kauza Čapí hnízdo pokročila. Podezření z daňových deliktů má police za…

16.07.2019 12:06 Aktualizováno Policie zahájila úkony trestního řízení v souvislosti s hospodařením farmy Čapí hnízdo, a to pro…

Duka oroduje za mariánský sloup v Praze, vytáhl i vyhánění muslimů za…

16.07.2019 11:07 Historikové, kteří se vyslovili proti umístění repliky mariánského sloupu na pražském Staroměstském…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama