Jiří Mádl se zastal Richarda Krajča. Andreje Babiše srovnal se známým padouchem

Herec a režisér Jiří Mádl, který se aktivně zapojil do demonstrací proti premiérovi Andreji Babišovi, se postavil za zpěváka Richarda Krajča. Krajčova skupina Kryštof už nespolupracuje s Agrofertem, který až dosud patřil mezi hlavní podporovatele Kryštof Kempů.

Přidejte svůj názor 20 komentářů

Jiří Mádl spojí svou profesi s nedávno úspěšným postem.
doporučujeme

Skupina Kryštof v čele se zpěvákem Richardem Krajčem ukončila spolupráci s koncernem Agrofert, který patří do svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše. Jméno Agrofertu chybí mimo jiné i na pozvánkách na Kryštof Kempy 2020, které až dosud holding podporoval.

Krajčo se sice k věci nechtěl vyjádřit, konec spolupráce nicméně následně potvrdil manažer skupiny. „Je to tak, že momentálně nemáme s Agrofertem žádné závazky ani smluvní vztahy vzhledem k projektům spojeným s kapelou Kryštof,“ potvrdil serveru Info.cz Jan Lippert. Informaci potvrdil i mluvčí skupiny Agrofert Karel Hanzelka.

Krajčo v minulosti čelil kritice za to, že Babiše otevřeně podporuje. Mádl se ho teď ovšem zastal. „Já bych se tady s dovolením RICHARDA KRAJČA ZASTAL. A aby to bylo jasný, kdysi jsme spolu točili, ale nejsme kamarádi. Trochu se známe,“ zdůraznil Mádl.

„Bejt podporovanej Agrofertem není rozhodně na medaili, ale je třeba si uvědomit, že ta spolupráce začala už dávno. A tehdy málokdo tušil, že AB je takovej náš Pablo Escobar. Když se začal odkopávat, tak sice Richard trochu zmatečně blekotal, ale, upřímně, taky bych nevěděl, jestli úplně rychle těm věcem uvěřit nebo ne a hned se ho zříct po několika letech, co si spolu dávali na Kryštof Campu pivko,“ shrnul celý problém herec.

Podle něj je to naprosto běžné. „To se tomu nesměju, to se se sponzorem dělá. Je to skoro slušnost. A dneska, kdy už víme, co je zač, s klidným srdcem a hrdostí ho bojkotujeme. A byť nemá nikdo odvahu udat důvod rozvázání spolupráce, tak je rozhodně ctnostnější spolupráci ukončit než neukončit. Kéž by takovou sebereflexi měli i jiní. Good luck, Richarde!“ popřál Krajčovi Mádl.

Loading...
Vstupte do diskuze (20)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Plzeň bouřlivě slaví 30 let od "sametu". Do šrotu putuje hvězda z bývalého…

17.11.2019 19:13 Aktualizováno Stovky lidí dnes v Plzni přišly symbolicky zúčtovat s komunistickým režimem. Sledovaly, jak z…

Češi mohutně slaví 17. listopad: Národní třída praská ve švech, nedalo se…

17.11.2019 18:30 Aktualizováno Desetitisíce lidí odpoledne úplně zaplnily Národní třídu v Praze, kde dopoledne začaly akce k 30.…

Na Václavském náměstí burácí Koncert pro budoucnost. Halík varoval před…

17.11.2019 17:56 Na Václavském náměstí začal Koncert pro budoucnost. Zahájila ho zpěvačka Aneta Langerová. Dorazily…

Vysoké školy jsou štítem proti lži a xenofobii. Musí hájit rozum, řekla…

17.11.2019 17:45 Vysoké školy musí podle rektorky Mendelovy univerzity Danuše Nerudové i v současnosti hájit pravdu,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama