Shnij v pekle! Drsná zpověď svědka střelby v Rychnově

Novinář, který v Rychnově zastřelil svoji o dva roky mladší manželku, pálil v zadním odlehlém prostoru baru, kde dvojice byla sama. V ostatních prostorách ale bylo dalších 13 osob, a jeden ze svědků brutální vraždy nyní promluvil.

Místo tragédie v obci Vilémov na Vysočině, kde most zabil čtyři dělníky.
doporučujeme

"Zabil jsem svou ženu, zavolejte policii." To byla podle svědka události Lukáše H. první slova, která střelec pronesl poté, co manželku zavraždil. Vše přitom začalo poměrně poklidně.

Podle svědka manželka střelci oznámila, že se chce rozvádět. "Seděli vzadu a normálně se bavili. Pak mu žena řekla, že se s ním chce rozvést, a padl výstřel. Všichni utekli pryč, rychle jsme volali sanitku a vedoucího," řekl MF DNES svědek.

Muž pak podle Lukáše začal křičet a najednou slyšel ránu a zvuk, jako když něco spadne. "Všichni jsme se tam seběhli, viděli převrácený stůl, paní ležela na zemi a chroptěla. Že má prostřelenou hlavu, jsme se dozvěděli až od policistů. Pistoli jsem neviděl," dodal svědek.

"Doufám, že shniješ v pekle za to, co jsi udělal. Takhle se vyhrocená situace neřeší. Nikdy jsem tohle nechtěl zažít. Jsi pro mě odpad společnosti. Tři děti přišly o rodiče," napsal následně svědek na sociální síti.

Policie na místo činu zavolal personál baru. V době příjezdu první policejní hlídky byl útočník podle Ježkové na místě a při zadržení nekladl žádný odpor. Policie dnes uvedla, že předá státnímu zástupci podnět na jeho vzetí do vazby.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bohumínský panelák má po požáru opět elektřinu. Část lidí se vrátit nechce

15.08.2020 10:59 Bohumínský panelový dům, ve kterém před týdnem v sobotu při úmyslně založeném požáru bytu zemřelo…

V Praze prasklo potrubí. Komplikuje provoz tramvají

15.08.2020 09:34 Kvůli havárii vodovodu ve Strojnické ulici v Praze 7 je od dnešních 8:15 přerušený provoz tramvají…

Měla jsem tep 150 a problémy. Zdravá mladá dívka popsala, co s ní udělal…

14.08.2020 22:00 Aktualizováno Není tomu dávno, co se z pražského klubu Techtle Mechtle stalo lokální ohnisko nákazy novým typem…

Vražda dítěte v roce 1990. Pachatel zůstane v ochranné léčbě, potvrdil soud

14.08.2020 16:52 Krajský soud v Praze dnes zamítl žádost Jaroslava Nývlta (dříve Oplištila), který žádal o…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama