Rodina bourala cestou na dovolenou. Druhá holčička (4) jako jediná přežila

Policie stále vyšetřuje příčinu páteční tragické nehody u Drobovic na Kutnohorsku, při níž zahynuli rodiče a jejich malé dítě. Dva další lidé jsou ve vážném stavu. S největší pravděpodobností je viníkem řidič druhého auta, který předjížděl a střetl se s protijedoucí cisternou.

Přidejte svůj názor 8 komentářů

Rodina bourala cestou na dovolenou. Druhá holčička (4) přežila
doporučujeme

Rodina z Třebíčska vyrazila v pátek dopoledne na dovolenou, do cíle ale nedojela. "V osobním voze zemřel řidič, ročník 1983, jeho žena, ročník 1986, a dítě," uvedla mluvčí kutnohorských policistů Vendulka Marečková.

Ve vážném stavu zůstává čtyřletá holčička, která během pár sekund přišla o rodiče i staršího bratra. V nemocnici zůstává i řidič kamionu.

U Drobovic na Kutnohorsku se v pátek srazila cisterna a dvě osobní auta. Tři lidé při nehodě zemřeli, další dva utrpěli těžká zranění. Příčinu nehody policie šetří. ČTK to řekla policejní mluvčí Vendulka Marečková. Kvůli odklízení následků bude místo nehody na silnici 1/38 uzavřené do pozdních nočních hodin.

V jednom z osobních vozů zemřeli dva dospělí (řidič ročník 1983 a spolujezdkyně ročník 1986) a jedno dítě. "Jednalo se o rodinu," uvedla Marečková. Autem jelo ještě druhé dítě, které utrpělo těžká zranění, a bylo sanitkou převezeno do nemocnice.

Těžká zranění utrpěl také řidič cisterny. Čtyřčlenná posádka druhého osobního vozu byla jednorázově ošetřena v nemocnici.

Příčina tragické nehody zatím není známa. "Okolnosti a míra zavinění této tragické dopravní nehody je v šetření skupiny dopravních nehod a kriminální služby," sdělila Marečková.

Naposledy si vyšší počet obětí vyžádala v Česku nehoda ze 17. července, kdy se naželezničním přejezdu v Černožicích na Královéhradecku srazilo auto s vlakem. Nepřežili to čtyři lidé - dva dospělí a dvě děti, kteří cestovali v autě. O šest dní dříve zahynuli tři lidé při srážce dvou dodávek a dvou osobních aut mezi Dubem nad Moravou a Charváty naOlomoucku. Další dva lidé byli těžce zraněni a tři lehce až středně těžce.

Loading...
Vstupte do diskuze (8)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jak obrat důchodce? Znovu je to tady. Podvodníci přišli s novými triky

15.09.2019 21:11 Aktualizováno Podvodníci vymýšlejí nové triky jak vylákat peníze z důvěřivých seniorů. Příběh o volajícím vnukovi…

Nakupujete na farmářských trzích? Veterináři varovně zdvihli prst

15.09.2019 16:12 Veterináři letos zatím provedli v Praze 53 kontrol na 14 farmářských trzích, pochybení zjistili ve…

Vietnamci se po únosu v Česku bojí o život

14.09.2019 09:47 Mnozí Vietnamci se po únosu bývalého vietnamského komunistického funkcionáře z Berlína přes ČR a…

Překvapivý průzkum: Co nejvíc děsí mladé Čechy? Přistěhovalci to nejsou

13.09.2019 15:59 Důraz na životní prostředí a členství v EU či nespokojenost se současnou politickou situací…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama