Policisté pátrají po 15leté dívce, je v rizikovém těhotenství

Policisté vyhlásili pátrání po pohřešované patnáctileté Kateřině Rehovičové rozené Mikové, která odešla z Fakultní nemocnice v Olomouci v rizikovém stupni těhotenství. Podle policie může být v ohrožení života. Dívka by se moha pohybovat se svým přítelem na Přerovsku nebo Prostějovsku, kde má trvalé bydliště.

Přidejte svůj názor 7 komentářů

policie
doporučujeme

"Pohřešovaná svévolně odešla ve čtvrtek tento týden z hospitalizace ve Fakultní nemocnici v Olomouci ve společnosti svého přítele. Má rizikové těhotenství a může být v ohrožení života. Mohla by se pohybovat se svým přítelem v Kojetíně na Přerovsku či Přerově nebo v Nezamyslicích na Prostějovsku či v Prostějově," uvedla olomoucká policejní mluvčí Irena Urbánková.

Dívka vypadá zdánlivě na 18 let, je vysoká kolem 158 centimetrů a má střední postavu. Vlasy má černé, vlnité, středně dlouhé po ramena, češe si pěšinku vlevo.

Oči má výrazné hnědo-černé a má husté obočí. Může nosit dioptrické brýle, doplnila policejní mluvčí. K popisu oblečení v době jejího odchodu nemá policie bližší informace.

Policisté žádají případné svědky, kteří by pohřešovanou mladistvou někde viděli nebo by věděli, kde se zdržuje, aby ihned kontaktovali nejbližší policejní služebnu nebo volali na bezplatnou telefonní linku 158.

Loading...
Vstupte do diskuze (7)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

"Stop úchylům!" Duhový průvod v Plzni narazil na odpůrce, zasáhli…

24.08.2019 22:00 Aktualizováno Asi 50 demonstrantů s prapory Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) a organizace Česká…

Socha Koněva je už očištěna. Naše akce to nebyla, dušuje se radnice Prahy 6

24.08.2019 22:00 Aktualizováno Několik lidí dnes částečně očistilo památník maršála Ivana Koněva v Praze 6, který neznámý vandal…

Festival Mácháč burácí u Doks. Policie našla drogy, cizinec chtěl oloupit…

24.08.2019 12:46 Policisté při pátečních kontrolách na festivalu elektronické taneční hudby Mácháč na Českolipsku…

Střelmistr odpálil 126 kilo trhaviny. Hala tramvajové vozovny v Praze šla…

24.08.2019 11:17 Aktualizováno Střelmistr dnes v 09:27 odstřelil halu tramvajové vozovny v Hloubětíně. Budova měla v havarijním…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama