Na olomouckém nádraží někdo rozptýlil pepřový sprej, zasahovali hasiči

Kvůli neznámé látce, která způsobovala lidem dýchací obtíže a slzení, uzavřeli dnes odpoledne policisté zhruba na 20 minut olomoucké hlavní nádraží.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Hasiči
doporučujeme

Na místě zasahovali hasiči, policisté i strážníci, nebezpečná látka nakonec zaměřena nebyla. S největší pravděpodobností byl v prostoru vestibulu rozptýlen pepřový či jiný podobný slzotvorný prostředek, informovala dnes ČTK policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Informaci dostali policisté kolem 15:30. "Přijali jsme oznámení, že prozatím neznámá osoba rozptýlila ve vestibulu hlavního nádraží v Olomouci prozatím neznámou látku, která cestujícím způsobovala dýchací obtíže a slzení. Na místo byli ihned vysláni policisté, hasiči a strážníci olomoucké městské policie, kteří z důvodu detekce prostředí zhruba na 20 minut prostor nádraží uzavřeli," uvedla policejní mluvčí.

Poté, co byla látka, která by mohla být zdraví nebezpečná, vyloučena, byl provoz nádraží plně obnoven. V souvislosti s touto událostí nemusel být aktuálně nikdo ošetřen, dodala mluvčí. Případem se zabývají olomoučtí policisté.

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hrad Bouzov zůstane státu, Ústavní soud odmítl stížnost Německého řádu

20.09.2019 09:11 Ústavní soud odmítl stížnost Německého řádu, který se domáhal vydání hradu Bouzov na Olomoucku.…

Konec obřích pand a bublifuků v centru Prahy. Nová vyhláška rázně omezuje…

20.09.2019 07:23 V centru Prahy už nebudou moci vystupovat lidé v obřích kostýmech pand a dalších zvířat. Zakázané…

Eva Holubová, Josef Klíma a další celebrity hlásí: Jdeme do stávky. Je to…

20.09.2019 00:09 Aktualizováno Řada známých českých osobností se rozhodla podpořit celosvětovou stávku za klima, která se bude…

Hasiči v Liberci likvidují požár spalovny, museli se probourat do "bunkru"

19.09.2019 17:47 Aktualizováno V Liberci hasiči z 11 jednotek dnes celý den likvidovali požár odpadu ve spalovně Termizo, která…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama