Okamura má milenku! Viděl jsem ji jen čtyřikrát, říká

Praha – Tomio Okamura. Dosud vystupoval jako ten, co se vyjadřuje k dovoleným a k cestovním kancelářím. Ale teď? Chce kandidovat do Senátu, uvažuje dokonce i o kandidatuře na prezidenta a v posledních dnech plní stránky bulvárních novin. Nedávno si mediální pozornost zasloužil díky autohavárii a naposledy to bylo kvůli fámě o jeho milence. Je to pravda, anebo novinářská kachna?

Přidejte svůj názor 1 komentář

Tomio Okamura

Okamura se ve vyjádření pro Nedělní Blesk brání – „Někdo se na mně chce zviditelnit.“ Údajnou milenkou by prý měla být 24letá modelka Michaela Šťastná. Ta vztah s Okamurou pro Blesk potvrzuje – „Myslela jsem, že je to mezi námi vážné, alespoň já to tak brala. Fotky s jeho druhou přítelkyní, které se objevily v novinách, mi proto vyrazily dech.“


Okamura reaguje slovy – „Tu slečnu znám, ucházela se u mě o místo asistentky, ale nedomluvili jsme se. Viděl jsem ji asi 4x v životě, vždy pouze v přátelské rovině,“ říká a dodává, že miluje jen svou přítelkyni Moniku.


Na veřejnost pronikly SMS zprávy od Okamury, které on však nebere jako přesvědčivý důkaz o jeho nevěře – „Otázka Nepůjdeš se mnou? nebyla pozváním do vířivky, nýbrž dotazem na cestu na můj obchod, kde bych předal knihu. Celou kauzu považuji za snahu o zviditelnění neznámé neúspěšné modelky. Prohlašuji, že se slečnou Šťastnou jsem nikdy neměl intimní styk, nikdy jsem s ní neměl poměr a dokonce jsem ji ani nikdy neviděl svlečenou. Připadá mi, že se slečna snaží na mém jméně zviditelnit. Je to trapné.“ SMS, kterou deník Blesk získal od samotné modelky, zněla takto – „Hezký den Míšo, kamarád jde jenom cvičit, takže já pak půjdu sám do vířivky, tak mne napadlo, nepůjdeš se mnou....“


Kde je tedy pravda? Má ji Čecho-japonec Okamura? Anebo snad modelka? Chce se Šťastná zviditelnit, dát o sobě vědět, aby získala lukrativní nabídky?

Je jisté, že jeden lže. Komu věříte víc? Dejte nám vědět svůj názor do diskuse pod tímto článkem!

Témata: Tomio Okamura
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Metla Čechů? Následky alkoholu stojí 59 miliard ročně, odborníci navrhli…

10.12.2018 16:22 Náklady státu spojené s užíváním alkoholu jsou 59 miliard korun ročně, tedy zhruba 1,25 procenta…

Soud podmíněně propustil Kušnierze, odpykával si trest v kauze ROP…

10.12.2018 16:17 Pražský městský soud v pátek podmíněně propustil z vězení bývalého ředitele úřadu Regionálního…

Prasknutí aorty? 80 procent případů končí smrtí, nepodceňujte screening

10.12.2018 15:38 U více než desetiny mužů vyšetřených v rámci screeningu mladoboleslavské nemocnice bylo odhaleno…

Podvody, porušování zákonů, chybějící dokumenty. Cizinec popisuje, jak…

10.12.2018 15:29 Jaké je to ucházet se o azyl v České republice? Své zkušenosti sepsal Americký občan, který žije v…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama