Exhejtmanka Vildumetzová porodila syna. Pochlubila se fotkou Honzíčka

Poslankyně a bývalá hetmanka Karlovarského kraje Jana Mračková Vildumetzová (46) porodila syna. Informovala o tom dnes na facebooku, kde zveřejnila fotografii sebe a novorozeného dítěte. Bývalá hejtmanka uvedla, že jsou oba zdraví a v pořádku. Mračková Vildumetzová po oznámení těhotenství zůstala poslankyní a v radě Karlovarského kraje.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Jana Vildumetzová
doporučujeme

"Splnil sen nám sen, ten nejkrásnější a nejcennější, který v životě může člověk mít. Rádi bychom Vám představili našeho milovaného Honzíčka, který světlo světa spatřil včera (v sobotu) před půlnocí. Váží 3,05 kilogramů a měří 48 centimetrů," uvedla Mračková Vildumetzová.

Bývalá hejtmanka oznámila své těhotenství loni na podzim. Kvůli těhotenství skončila ve funkci hejtmanky, přišla tak i o funkci předsedkyně Asociace krajů. Novým hejtmanem se stal od ledna její stranický kolega Petr Kubis (ANO).

Za regionálního politika ODS Jana Mračka se hejtmanka provdala v roce 2018 v srpnu. V době těhotenství pobývala v Praze i v Karlových Varech.

Mračková Vildumetzová se vedení kraje chtěla vzdát už v roce 2018 v únoru. Volby v roce 2017 ji totiž vynesly do Sněmovny a širší vedení ANO tehdy své hejtmany, kteří se stali zároveň poslanci, vyzvalo, aby si vybrali jednu z funkcí. Později si to rozmyslela, hlavně proto, že byla 11 hlasy zvolena předsedkyní Rady Asociace krajů ČR, což označila za pozici významnou a prestižní.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

ČR: Dosud zemřelo 80 lidí s covid-19, za pondělí dalších 235 nakažených

07.04.2020 09:14 Aktualizováno Počet lidí v Česku vyléčených z nemoci covid-19 stoupl podle ministerstva zdravotnictví proti…

Slunce svítilo, sirény mlčely. Sovětské bombardéry bombardovaly Brno

07.04.2020 07:35 Před 75 lety, 8. dubna 1945, zahájily sovětské bombardéry letecké útoky na Brno. Do 26. dubna, kdy…

Historik: Sověti v Brně za války bombardovali přesněji než USA

07.04.2020 07:17 Sovětští vojáci za druhé světové války cíle v Brně bombardovali přesněji než Američané. Armáda…

Covid-19: Psychologické sociální pasti a české roušky

06.04.2020 18:12 Sociální psychologie zná již přes 50 let fenomén sociální pasti. Jde o situaci, kdy jednotlivci…

Související:

Právě se děje

Další zprávy