Jágr lidsky zklamal? Tak se podívejte... Jaromír Soukup se pořádně dopálil

Hokejista Jaromír Jágr je už týden terčem kritiky. Mnohým se nelíbí, že na Hradě z rukou prezidenta Miloše Zemana převzal Medaili Za zásluhy I. stupně, konkrétně za zásluhy o stát v oblasti sportu. Zastání ovšem sportovec opakovaně našel u moderátora a mediálního podnikatele Jaromíra Soukupa.

Přidejte svůj názor 77 komentářů

Jaromír Soukup
doporučujeme

Soukup patří k těm, kteří se Jágra kvůli kritice za vyznamenání od Miloše Zemana zastali. „Rozmohl se nám tady takový nešvar... A to zpochybňovat osobnosti vyznamenaných a jejich zásluhy o stát. Neříkám, že s každým vyznamenaným bez výhrad souhlasím. Ale...!“ napsal před pár dny na facebooku majitel Barrandova.

Naštvala jej také slova exredaktora České televize a někdejšího mluvčího Úřadu vlády Jana Hrubeše o tom, že Jágr lidsky zklamal. „ Prý měl metál odmítnout. Jen tak by si "zachránil charakter." Já chápu, že novinářské titulky rozhodují o čtenosti a nečtenosti. Ale vyčítat někomu, že převzal státní vyznamenání je malost. Malost těch, co si žádnou medaili dosud nezasloužili. A za takové jedovaté sliny si ani nezaslouží!“ dopálil se Soukup.

Po pár dnech se k celé kauze ještě jednou vrátil na facebooku. „Dnes je to 30 let, co Jaromír Jágr oblékl reprezentační dnes. A za tu dobu několikrát prokázal, že jde o vynikající sportovce a člověka. Muže, který si dokáže udělat názor na život, společenské dění i politiku. Právem na něj můžeme být hrdí,“ podpořil Jágra moderátor.

Kritikům pak poslal jasný vzkaz. „A právem můžeme hlasitě nesouhlasit s těmi, co se na jeho jméně snaží zviditelnit, škodí mu a pomlouvají ho. Jaromír Jágr je jen jeden. Závidí nám ho celý svět. Tak ho braňme, jak to jenom jde,“ burcuje Jaromír Soukup.

Loading...
Vstupte do diskuze (77)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ústavní soud odmítl stížnosti bratrů Zemkových, nepodmíněné tresty platí

13.11.2019 17:07 Aktualizováno Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnosti bratrů Zemkových, potvrdil tak nepodmíněné tresty v kauze…

V neděli 17. listopadu zazvoní všechny telefonní budky, připomenou revoluci

13.11.2019 16:50 V neděli 17. listopadu se u příležitosti 30. výročí sametové revoluce v celé zemi postupně rozezní…

Cizinci byli usvědčeni z posprejování Karlova mostu, soud vynesl tresty

13.11.2019 15:59 Obvodní soud pro Prahu 1 dnes uložil dvěma německým turistům za posprejování Karlova mostu roční…

Absurdní poplatek zrušen. Upozornění na podezřelé zakázky bude opět zdarma…

13.11.2019 15:51 Na podezřelé veřejné zakázky bude znovu možné bez poplatku upozornit antimonopolní úřad. Ústavní…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama