Policie našla traktoristu, který záhadně zmizel v lese. Je odřený a v šoku

V Mořkově na Novojičínsku se dnes našel nezvěstný traktorista, po němž policisté i místní lidé v obci a okolí pátrali od úterý. Muže hledali poté, co se objevil pouze traktor, s nímž z lesa svážel dřevo. Místostarosta Mořkova a náměstek hejtmana Jiří Navrátil řekl, že muže objevili na lesní cestě. Utrpěl šok, byl odřený, ale zřejmě nemá vážnější zranění. Nalezení muže potvrdila i policie.

Přidejte svůj názor 5 komentářů

krimi
doporučujeme

Mluvčí moravskoslezských policistů Pavla Jiroušková uvedla, že muže našli policisté dnes dopoledne asi 500 metrů od místa nehody. "Byl podchlazený. Žádná vážnější zranění jsme nezaznamenali," uvedla. Dodala, že policisté muže předali zdravotníkům. Byli u toho i jeho rodiče.

"Je živý a zdráv, samozřejmě je podřený a v šoku, ale žije. Stále probíhaly pátrací akce policie, chodili jsme i na vlastní pěst. Dneska ráno, když byla nová pátrací akce, tak se dezorientovaný objevil na jedné lesní cestě," doplnil k okolnostem nálezu Navrátil.

Třiadvacetiletý mladík ze Slovenska podle něj vytahoval v lese traktorem dřevo ze špatně dostupných míst. "Traktor se s ním převrátil a točil se z prudkého kopce přibližně 20 až 30 metrů. Takže traktor byl rozmačkaný," uvedl Navrátil. Mladík podle něj z traktoru zřejmě vypadl a byl v šoku. Navíc okolí Mořkova pravděpodobně příliš neznal, a tak se ztratil. Navrátil doplnil, že mladík byl předán do lékařské péče.

Loading...
Vstupte do diskuze (5)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Propaganda, předlistopadová Česká televize, Moravec je prý špína... Na…

14.11.2019 23:14 Aktualizováno Fokus Václava Moravce vyvolal českém internetu bouřlivé reakce. V pořadu vystoupili slovenská…

Zajímavý průzkum. Koho by Češi chtěli za příštího prezidenta?

14.11.2019 17:33 Mezi nejpopulárnější potenciální kandidáty na prezidenta patří podle průzkumu agentury STEM/MARK…

Odposlechy Béma a Janouška jdou k soudu, říkali si Kolibříku a Mazánku

14.11.2019 17:27 Aktualizováno Státní zástupce dnes podal obžalobu v kauze vynesení odposlechů bývalého pražského primátora Pavla…

Komunismus versus demokracie: Je polistopadový režim lepší? Toto říkají…

14.11.2019 16:17 Zhruba dvě třetiny Čechů pokládají režim po listopadu 1989 za lepší než předlistopadový. Za mnohem…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama