Policie ukončila pátrání po Jaroslavu Uhlířovi

Pátrání po hudebníkovi a skladateli Jaroslavu Uhlířovi je u konce. Po poledni ho sice policie zařadila do evidence pohřešovaných osob, podle dostupných informací ho ale následně vypátrala.

Jaroslav Uhlíř
doporučujeme

Podle informací webu expres.cz je Uhlíř momentálně na výslechu na policejní stanici v centru Prahy, kde se měl sám přihlásit policistům. Zatímco se prověřovalo, zda není v nemocnici, několik svědků dle serveru oznámilo, že hudebníka zahlédli v jedné z pražských kaváren na Národní třídě v doprovodu jiného muže.

O policejním pátrání jako první informoval web novinky.cz, podle jehož informací s umělcem ještě v neděli hovořil jeho spolupracovník, v pondělí už se mu ale nešlo dovolat. 

Uhlíř měl loni zdravotní potíže, prodělal totiž infarkt. Podle svých slov má defibrilátor a link na monitorování srdečních arytmií a na srdce si musí dávat pozor. 

Hudebník a skladatel je v branži stále aktivní, během koronavirové pandemie zazpíval lidem se svým dlouholetým spolupracovníkem Zdeňkem Svěrákem jejich slavnou píseň Není nutno.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Soud nepromine Rathovi zbytek peněžitého trestu

13.07.2020 18:18 Aktualizováno Krajský soud v Praze nevyhověl žádosti bývalého hejtmana Středočeského kraje Davida Ratha, aby mu…

Žalobce žádá podmínku kvůli komentářům k teplickým prvňáčkům

13.07.2020 15:39 Aktualizováno Státní zástupce žádá podmíněný trest pro Vítězslava Kroupu, který je obžalovaný kvůli nenávistným…

V zahraničí se nakazilo devět Čechů, z toho tři na Slovensku

13.07.2020 15:20 V červenci se Češi dosud nakazili koronavirem v šesti zemích. V centrální databázi infekčních…

Kde přesně leží ostatky Zdeny Mašínové? Začal průzkum hromadného hrobu na…

13.07.2020 14:39 Archeologové zahájili na ďáblickém hřbitově v Praze průzkum hromadného hrobu sondou, aby určil…

Související:

Právě se děje

Další zprávy