Policista vytáhla seniorku z hořícího domu v obci na Děčínsku

Policista vytáhl seniorku, která zůstala bezmocná v hořícím rodinném domě v obci Veselé na Děčínsku. V péči lékařů skončila žena, její syn a policista, který se nadýchal zplodin kouře. Událost se stala ve středu, seniorka je mimo ohrožení života, policista je zpátky ve službě.

policie
doporučujeme

K požáru domu byli policisté přivoláni ve středu. Hlídka na místo přijela ve 22:00 hodin. "Na zahradě se pohybovaly dvě děti a žena, která volala, že uvnitř zůstala mrtvá babička," uvedl mluvčí policie Daniel Vítek.

Policista Michal Hazdra z obvodního oddělení Česká Kamenice přelezl plot a běžel k hořícímu domu, kde se muž snažil uhasit požár zahradní hadicí.

"V přibližně osmimetrové vzdálenosti od vchodových dveří uviděl ležet na zemi v zakouřeném prostoru člověka, bez váhání vběhl do hořícího domu a seniorku dotáhl až ke vchodu, odkud ji s jejím synem, který byl u dveří, vynesli ven, kde ženě poskytli první pomoc," řekl Vítek.

V péči lékařů skončila seniorka i její syn a také policista, který se nadýchal zplodin kouře. Žena je díky rychlému zásahu už mimo ohrožení života, zpátky ve službě už je i policista, který byl po ošetření z nemocnice propuštěn.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Komentář: Důkaz, že se hooligans neuchylují k násilí? Neděle potvrdila…

19.10.2020 22:23 Aktualizováno KOMENTÁŘ - Česko zažilo v souvislosti s koronavirovou epidemií první výraznější nepokoje. Není…

Asociace: Průvodcům současnou situaci komplikují i uzavřené školy

19.10.2020 19:30 Průvodcům, jejichž obor je koronavirovou krizí těžce zasažen, současnou situaci komplikují i…

Hasiči v Praze řeší krizové scénáře. Kvůli covidu slouží v minimálním…

19.10.2020 18:01 Pražští hasiči kvůli rostoucímu počtu nakažených a lidí v karanténě či izolaci slouží v minimálním…

Po protestech v Praze je 14 podezřelých z trestného činu, Hamáček žádá…

19.10.2020 16:49 Aktualizováno Policisté při nedělních protestech proti vládním protiepidemickým opatřením zadrželi 144 lidí.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama