Redakce serveru EuroZprávy.cz přeje svým čtenářům hodně zdraví v roce 2021

Rok 2020 je u konce a Česká republika se úderem půlnoci přesunula do roku 2021. Přejeme vám, aby bylo nadcházejících 12 měsíců ve všech ohledech lepších, než ty uplynulé.

Rok 2021 je tady
doporučujeme

Vážení čtenáři,

rok 2020 se napříč celým světem nesl v duchu pandemie koronaviru, která měla vliv na životy každého z nás. Někdo se s nemocí setkal osobně, jiný skrze svou rodinu či přátele, a další měli štěstí a jim i jejich okolí se nákaza vyhnula.

Přesto měl koronavirus nezanedbatelný dopad na nás i naše okolí. Několikrát jsme byli svědky uzavírání obchodů, provozoven, řadu lidí postihl výpadek příjmů, home office, on-line výuka a další komplikace s nákazou spojené.

Naše letošní přání vám, čtenářům, proto chceme směřovat především do oblasti zdraví. To je totiž to nejdůležitější, co máme, a jestli nás všechny v této rozdělené době něco spojuje, tak právě fakt, že každý máme zdraví jenom jedno.

Do příštího roku vám proto přejeme, aby vám sloužilo nejméně tak jako doposud. Aby se vám vyhnul jak koronavirus, tak i jiné nemoci, abyste se setkali s minimem ostatních problémů, a abychom tuto nelehkou dobu společně všichni překonali. 

Nepodceňujme opatření, nenechme se ovlivnit mýty a nepravdami o očkování, držme palce lékařům a sestrám v první linii a mysleme na zdraví své i svých bližních.  

Vaše redakce

Témata: 2021 | EuroZprávy.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vláda o otevření skiareálů ani nehlasovala, potvrdil Havlíček

27.01.2021 21:15 Vláda dnes o otevření skiareálů podle ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka (za ANO) ani…

Dbalý si za korupci při ovlivňování zakázek odsedí sedm let

27.01.2021 17:32 Aktualizováno Někdejší ředitel Nemocnice Na Homolce Vladimír Dbalý si za ovlivňování zakázek a přijímání úplatků…

Před 25 lety odešla Olga Havlová. Žádná z dalších prvních dam se jí nemůže…

27.01.2021 15:35 Byla morální autoritou, zdobila ji odvaha a upřímnost. Z první polistopadové dámy Olgy Havlové, od…

S kontrolami na horách bude pomáhat i ČOI, tvrdí Havlíček

27.01.2021 11:59 Na kontrolách dodržování protiepidemických opatřeních na horách by se podle ministra průmyslu a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama