Řidič na Přerovsku na přechodu srazil ženu s třemi dětmi

Řidič osobního auta srazil v pondělí ve Slavíči u Hranic na Přerovsku ženu s třemi malými dětmi. Nehoda se stala ve chvíli, kdy žena přecházela s dětmi, z nichž jedno bylo v kočárku, po přechodu na zelenou. Při střetu se kočárek převrátil.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Autonehoda
doporučujeme

Žena a dvě děti skončily v přerovské nemocnici, jedno z dětí přepravil vrtulník do ostravské fakultní nemocnice, informovala dnes ČTK mluvčí přerovské policie Miluše Zajícová. Okolnosti nehody policisté vyšetřují.

"Mladá žena přecházela s dvěma malými dětmi a dalším dítětem v kočárku silnici I/47 po přechodu pro chodce v době, kdy jí svítila zelená. Z prvotního šetření a sdělení svědka události měl jet řidič s vozidlem Peugeot Partner po uvedené komunikaci v pravém jízdním pruhu ve směru na Lipník nad Bečvou a při tom pravděpodobně přehlédl červené světlo na semaforu a nezastavil," uvedla policejní mluvčí.

Řidič vjel na přechod a autem narazil do skupinky chodců. Při nárazu se kočárek s dítětem převrátil. Dechové zkoušky u řidiče i chodkyně byly negativní, doplnila policejní mluvčí. Škoda na vozidle byla předběžně vyčíslena na 5000 korun.

Loading...
Vstupte do diskuze (4)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Skandál na pohřbu Karla Gotta. Babiš zuří

13.10.2019 22:10 Aktualizováno Ani tak smutná událost jako pohřeb českého slavíka Karla Gotta se neobešla bez skandálu. Postaral…

Třes rukou: Neškodná lapálie, či vážná nemoc? Naučte se poznat rozdíly

13.10.2019 12:05 Třes (tremor) rukou někdy postihne každého z nás. Může se jednat o pouhou reakci organismu na chlad…

Pietní akce za Karla Gotta sledovaly miliony lidí

12.10.2019 22:51 Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gota sledovaly v televizních přenosech miliony…

Sledovali jsme ŽIVĚ: Karel Gott (†80). Zádušní mše skončila. Drž mi místo,…

12.10.2019 13:44 Aktualizováno V chrámu svatého Víta skončila půl hodiny po poledni zádušní mše za zesnulého zpěváka Karla Gotta.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama