V autoservisu u Prahy vzplál vůz, několik dní bude v kontejneru s vodou

Dvoumilionovou škodu způsobil ve středu večer požár elektromobilu v autoservisu v Čestlicích u Prahy. Hasiči museli auto ponořit do velkého kontejneru s vodou, ve kterém bude ještě několik dní. O zásahu dnes na webu středočeských hasičů informovala jejich mluvčí Tereza Fliegerová. Příčina požáru zatím není jasná.

Hasiči
doporučujeme

Dobrovolní i profesionální hasiči vyjeli do autoservisu ve středu kolem 20:30. "Volající uvedl, že v dílně hoří auto, které je na elektrický pohon, a plameny šlehají zpod vozidla," popsala začátek zásahu Fliegerová.

Pomocí navijáku hasiči vytáhli osobní auto na volné prostranství, kde ho dohasili a ochlazovali. Jeřábem pak elektromobil přemístili do speciálního kontejneru naplněného velkým množstvím vody, aby auto nemohlo začít hořet znovu.

"Takto ponořené musí zůstat několik dní," uvedla mluvčí hasičů. Dodala, že o dalším postupu bude dnes ráno jednat velitel hasičů se zástupci autoservisu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pracovnu doma nemá ani čtvrtina Čechů

25.02.2021 09:48 Pracovnu má doma podle průzkumu Skanska Reality zhruba 23 procent Čechů, častěji muži. Od jídelního…

Česko si připomene komunistický puč i protesty studentů roku 1948

25.02.2021 03:21 Komunistický puč v únoru roku 1948 i tehdejší studentské protesty proti převratu si dnes připomenou…

Výbuch v Ostravě: V pětipatrovém domě hořelo, několik zraněných

24.02.2021 22:01 Aktualizováno Po ranní explozi a požáru v pětipatrovém domě v Ostravě-Hrabůvce záchranáři ošetřili šest lidí.…

Čechy čeká v Polsku bez testu či očkování povinná karanténa

24.02.2021 21:14 Aktualizováno Cestující přijíždějící do Polska z České republiky a Slovenska čeká od soboty karanténa, pokud…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama