V Brně se po osmadvacáté uskuteční před Vánoci dětská akce Za ozdobu odměna.

Tradiční výtvarná a rukodělná dětská akce Za ozdobu odměna se v Brně uskuteční i letos, ve středu 23. prosince 2020 od 11 do 17 hodin. Děti, které vlastnoručně vyrobenou vánoční ozdobu přinesou ve středu 23.12. ke stromečkům u Nové radnice, dostanou malý dáreček. Stromky z brněnských lesů pro ozdobení budou umístěné nad betlémem před Novou radnicí na Dominikánském náměstí.

Vánoce na radnici
doporučujeme

U brněnské Nové radnice budou 23.12. od 11 do 17 hodin také skautská stanoviště s Betlémským světlem, které si můžete přenést například v lucerně do svých domovů.

Pořadatelé upozorňují, aby lidé vzhledem k současným opatřením přistupovali ke stánkům se stromečky s ozdobou i pro Betlémské světlo jednotlivě nebo jako rodina. Je také třeba, aby dodržovali předepsané rozestupy a pokyny pořadatelů a nezapomněli si s sebou roušku a dobrou předvánoční náladu

Programy 23. prosince pořádá reklamní společnost SNIP & CO pod záštitou JUDr. Markéty Vaňkové, primátorky statutárního města Brna, ve spolupráci s městskou částí Brno-střed. Finančně akci podpořili tradiční brněnští donátoři – společnosti ŽSD, Dopravní stavby Brno, Přemysl Veselý stavební a inženýrská činnost, Delikomat Café+Co, Sebak a další. Mediálním partnerem akce jsou EuroZprávy.cz.

Tradiční programy volně navazují na Vánoce na brněnské radnici každoročně pořádané těsně před Štědrým dnem. Letos z důvodu protikoronavirových opatření připravil produkční tým SNIP & CO s podporou brněnských firem alespoň dílčí nabídku úzce spojenou s vánoční atmosférou, kterou připravuje dětem i dospělým
už od roku 1993.

Témata: Brno | Vánoce | EuroZprávy.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Falešný Babiš varuje před deepfake technologiemi, problémem moderní doby

26.01.2021 22:04 Českým internetem se šíří nové tzv. deepfake video. Falešný premiér Andrej Babiš na něm varuje…

V Česku loni do 20. prosince zemřelo meziročně o 13 procent více lidí

26.01.2021 13:01 V Česku loni do konce 51. týdne zemřelo zhruba o 13 procent více lidí než za stejné období roku…

Umělci a firmy se nevědomky staly součástí kampaně na testování. Stát od…

26.01.2021 10:39 Herci a zpěváci z marketingové kampaně pro soukromý projekt antigenního testování pro statisíce…

Registr psů bude provozovat veterinární komora, vláda souhlasí

25.01.2021 16:16 Provozovatelem centrálního registru psů, který bude fungovat od příštího roku, bude Komora…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama