V Praze na Žižkově hořely chatky, nalezeno torzo lidského těla

Při dnešním požáru v chatové osadě na pražském Žižkově našli hasiči ohořelé lidské tělo. ČTK to sdělil mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Na místě zasahují vedle hasičů i kriminalisté.

Hasiči
doporučujeme

K požáru budovy, ve které byl komunální odpad, vyjeli hasiči před polednem do chatové osady poblíž ulice Na Balkáně v Praze 3. "Našli jsme tam torzo uhořelého člověka," uvedl Kavka.

Požár poškodil dvě chatky, z jedné z nich museli hasiči vynést tlakovou láhev. Plameny se hasičům podařilo dostat pod kontrolu za několik desítek minut. Požár už je uhašen, uvedli hasiči na twitteru. Torzo těla nalezli při rozhrabávání odpadu.

Případ v současnosti vyšetřují krajští kriminalisté, uvedla pražská policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Podle ní zatím není jasné, zda úmrtí souvisí s požárem, nebo zda mrtvola byla na místě už před ním.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Omezení volného pohybu osob: Co je dovoleno a naopak zakázáno?

21.10.2020 14:49 Aktualizováno Vláda omezila přímý kontakt veřejnosti se státní správou na pět hodin dvakrát v týdnu. Na twitteru…

Přehledně: Které obchody a služby budou od čtvrtka fungovat?

21.10.2020 14:32 Kvůli vývoji koronavirové epidemie bude od čtvrtka 06:00 do konce nouzového stavu, který je…

Vláda kvůli covidu uzavírá maloobchod a služby, omezí se pohyb lidí

21.10.2020 13:13 Aktualizováno Vláda kvůli vývoji koronavirové epidemie rozhodla o uzavření maloobchodu od čtvrtka 06:00. Výjimku…

Epidemiolog Maďar varuje: Na protestech je rizikové skandování bez…

21.10.2020 11:54 Na protestech je nejrizikovější skandování bez roušek a rozestupů, kdy se šíří více kapének.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama