Nemocnice si utahuje na účet Zemana? To je hnus a skandál, prská Ovčáček

Prezident Miloš Zeman nastoupil na několik dní do střešovické nemocnic. Podle oficiálního vyjádření nejde o nic vážného, ale je to jen záminka pro odpočinek. Důvodem je podle Hradu státní svátek 28. října, při kterém chce být hlava státu "absolutně fit". I přesto vyvolala Zemanova hospitalizace pořádný poprask.

Přidejte svůj názor 356 komentářů

Miloš Zeman, velitelské shromáždění AČR na ministerstvu obrany
doporučujeme

Jak jsme vás již informovali, prezident Miloš Zeman nastoupil do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích (ÚVN). Podle Hradu v ní zůstane kvůli takzvanému rekondičnímu pobytu do neděle. Této příležitosti využila i šumperská nemocnice a na twitteru zveřejnila svou nabídku.

„Jste zdraví, cítíte se dobře, ale uvažujete o krátkém 'rekondičním pobytu' v nemocnici? Pak jsme tím správným místem! Zdravé pacienty máme nejradši! Těší se na vás náš tým lékařů a sester!“ objevilo se na oficiálním twitterovém účtu Nemocnice Šumperk. Tweet byl doplněn například hastagem #zactyridnyvkondici.

Příspěvek, který narážel na Zemanův pobyt v nemocnici, zaujal uživatele sociálních sítí. Pořádně ale naštval mluvčího prezidenta Miloše Zemana Jiřího Ovčáčka. „‪Tak tohle už je hodně přes čáru. Že se nechutně chovají opoziční politici a někteří novináři, to už je konstanta. Ale aby se neeticky chovala nemocnice, to je skandál. Co na to říká ministr zdravotnictví?“ rozčiluje se mluvčí Hradu.

Nemocnice svým tweetem vyvolala poprask, svůj příspěvek proto následně stáhla. „Pro časté mediální otázky: Tweet byl myšlen opravdu jen v nadsázce a nejde o oficiální nabídku nebo stanovisko Nemocnice Šumperk. Přejeme hezky den!“ uvedli na vysvětlenou zástupci šumperské nemocnice.

I tak ale Češi přiznávají, že je tweet pobavil. „Bylo to vtipné a potrefená husa se ozvala. Takže zásah potopená,“ reagoval na slova nemocnice jeden z diskutujících. „Naopak - VELKÁ GRATULACE. Je vidět, že v nemocnici panuje pohoda a řešení věcí s nadhledem a s úsměvem. Přece musíte nejlépe vědět, že úsměv a úsměvné vtípky jsou pro vás a vaše pacienty ten nejlepší lék. Škoda, že jste smazali něco tak úsměvného a vtipného,“ přidal se další.

Loading...
Vstupte do diskuze (356)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Záhadné zmizení Čechů v Albánii. Stali se oběťmi obchodníků s orgány?

11.11.2019 17:58 Spisovatel Josef Habas Urban tvrdí, že tři čeští studenti ztracení v roce 2001 během společné…

Církev a hasiči se přou kvůli kostelu v Gutech, biskupství nechce ustoupit

11.11.2019 17:55 Aktualizováno Spor moravskoslezských hasičů a církve kvůli protipožárnímu zabezpečení stavby repliky kostela v…

Stav jednoho zraněného z Explosie se zlepšil, další stále bojuje o život

11.11.2019 14:54 Žádná ze čtyř komisí, které vyšetřují požár a výbuch ve státním podniku Explosia v Pardubicích,…

Tomáš Řepka zůstává za mřížemi. Polepšení se neprokázalo, řekl soudce

11.11.2019 13:04 Aktualizováno Okresní soud v Plzni dnes nepustil fotbalistu Tomáše Řepku podmíněně z vězení. Řepka totiž nesplnil…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama