Kvůli stávce v Lufthanse byly zrušeny mezi Prahou a Frankfurtem 4 lety

Frankfurt - Kvůli stávce v největší německé letecké společnosti Lufthanse se zruší čtyři páteční lety, které mělo obsluhovat pražské letiště. V pátek to pro agenturu Mediafax uvedla tisková mluvčí pražského letiště Eva Krejčí.

Přidejte svůj názor

ilustrační fotografie
doporučujeme

"Lufthansa má na dnešek naplánováno celkem 24 letů, čtyři z nich byly zrušeny. Konkrétně se jedná o dva přílety z Frankfurtu a dva odlety do Frankfurtu," sdělila Krejčí s tím, že náhradní spoje pro poškozené cestující zajišťuje sama německá letecká společnost.

Osmihodinová stávka Lufthansy by podle vyjádření společnosti měla končit v 13.00. Německý odborový svaz UFO se rozhodl zahájit protesty po neúspěšných mzdových jednáních s vedením letecké společnosti.

Deutsche Lufthansa AG je německý národní letecký dopravce. Společnost je největší německou leteckou společností a jednou z největších korporací v letecké dopravě na světě. Obsluhuje přes 200 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe. Společně se svými dceřinými společnostmi přepravila za rok 2011 více než 100 miliónů cestujících.

Témata: Lufthansa
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama