Nabídka letů do Anglie se rozrůstá. Přibyla nová destinace

Praha - Z pražského letiště Václava Havla začnou od března létat přímé spoje do anglického Manchesteru společnosti easyJet. Letadla dopraví cestující na sever britských ostrovů a třikrát týdně, informovala v pondělí Verena Keimer ze společnosti easyJet.

Přidejte svůj názor

Letiště Václava Havla Praha

EasyJet bude z Prahy do Manchesteru létat ve středu, v pátek a v neděli. "Věříme, že spojení do Manchesteru bude využíváno jak pro pracovní cesty, tak k turistickým a rekreačním účelům," říká Verena Keimer, marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Polsko, Německo, baltské a skandinávské země.

Letenky do jednoho z center mediálního průmyslu, obchodu a vysokoškolského vzdělávání v Británi si cestující budou moci koupit od 909 korun plus administrativní poplatek za jednosměrný let. Na jaře 2013 navíc easyJet začne kromě spojení Manchester – Praha nabízet i linku Manchester – Moskva a Manchester – Soluň. V současné době do Manchesteru přímo z české metropole létá i společnost Jet2.com

Od března 2013 Manchester bude již čtvrtým britským městem, které je přímo spojeno prostřednictvím společnosti easyJet s Prahou. Přímo se lidé už nyní dostanou také do Londýna, Bristolu a Edinburghu.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Piloti namol? Japan Airlines hasí skandál, testy na alkohol budou přísnější

17.11.2018 13:00 Letecká společnost Japan Airlines zavádí nový systém dechových zkoušek na alkohol, napsal dnes list…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama