Hrůzná nehoda: Tramvaj přejela ženu ležící na kolejích

Praha - Tramvaj přejela a usmrtila v noci na středu v Praze na Žižkově ženu, která ležela na kolejích. Policie prověřuje, jestli se tak stalo nešťastnou náhodou, nebo se dotyčná tímto způsobem rozhodla spáchat sebevraždu.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Tragická nehoda se udála krátce po půlnoci na zastávce Nákladové nádraží Žižkov v Olšanské ulici.

Tramvaj přijížděla od Olšanského náměstí. Žena ležela v otevřené koleji za vyvýšeným přechodem pro chodce, takže ji řidič viděl na poslední chvíli. Přestože dojížděl pomalu do zastávky a hned vzal za brzdu, nešťastnici přejel.

Žena zůstala zaklíněná pod tramvají v úrovni prostředních dveří. Vyprostili ji přivolaní hasiči. Záchranáři se dlouhé minuty snažili paní vrátit do života. Marně, zemřela v sanitce.

Okolnosti nehody prověřují policisté. Zjišťují, jestli se žena rozhodla spáchat sebevraždu, nebo nešťastně upadla a nedokázala se zvednout.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Náklaďák v Praze strhl trolej: Chaos v provozu tramvají trval šest hodin

21.09.2018 15:06 Aktualizováno Praha - V okolí Karlova náměstí a frekventované křižovatky I. P. Pavlova v centru Prahy byl dnes na…

Černý den pro pražskou MHD: Vykolejila tramvaj, do další nabouralo auto

18.09.2018 13:01 Aktualizováno Praha - V pražských Strašnicích dnes ráno vykolejila tramvaj po srážce s osobním autem. Zraněného…

Zaběhnutý pes zastavil pražské metro

31.08.2018 14:29 Praha - Provoz na lince C pražského metra se dnes po poledni na hodinu zastavil. "Pachatelem" byl…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Dopravy

reklama
reklama