Metro mezi Muzeem a Pražského povstání nejede, mění se pražce

Praha - Pokud se o tomto a příštím víkendu chystáte cestovat metrem v Praze, připravte se na komplikace. Provoz na trase C mezi stanicemi Muzeum a Pražského povstání je kvůli plánované opravě trati přerušen.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Náhradní dopravu zajišťuje v denním provozu náhradní autobusová linka XC na trase Hlavní nádraží - Muzeum - I. P. Pavlova - Vyšehrad - Pražského povstání. V úsecích Letňany - Muzeum a Háje - Pražského povstání jezdí metro bez omezení.

U stanic metra budou stát od 08:00 do 22:00 informátoři DPP, kteří budou na místě připraveni poradit cestujícím v češtině i v angličtině.

Dopravní podnik plánuje na trase vyměnit původní dřevěné pražce za nové betonové. Přípravné práce výměny byly zahájeny již v noci 15. února. Dokončovací práce po výměně pražců pak má DPP naplánovány do 7. března 2016, vždy v nočních hodinách, kdy metro nejezdí.

Témata: Metro | MHD Praha
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Náklaďák v Praze strhl trolej: Chaos v provozu tramvají trval šest hodin

21.09.2018 15:06 Aktualizováno Praha - V okolí Karlova náměstí a frekventované křižovatky I. P. Pavlova v centru Prahy byl dnes na…

Černý den pro pražskou MHD: Vykolejila tramvaj, do další nabouralo auto

18.09.2018 13:01 Aktualizováno Praha - V pražských Strašnicích dnes ráno vykolejila tramvaj po srážce s osobním autem. Zraněného…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama