V Praze se srazily tramvaje. Náraz jednu z nich zvedl z kolejí

Praha - V Praze v ulici Na Poříčí blízko autobusového nádraží Florenc se v pátek odpoledne srazily dvě tramvaje. Náraz musel mít obrovskou sílu, protože jednu ze souprav doslova zvedl z kolejí.

Přidejte svůj názor

Tramvaje v Praze, ilustrační fotografie

"Srážka tramvají v ulici Na Poříčí nám byla nahlášena čtyři minuty po třetí hodině odpoledne. Původní informace byla dokonce taková, že jedna ze souprav plná lidí se po nárazu převrátila na bok," popisuje mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Později se naštěstí ukázalo, že lidé volající na linku 158 měli poněkud bujnou fantazii. Tramvaje se sice skutečně srazily, ale ani jedna se nepřevrátila.

Jedna souprava druhou "jen" naklonila a doslova zvedla z kolejí. Podle informací z místa ovšem byla nabouraná a přizvednutá tramvaj naštěstí prázdná. "Zatím nemáme z místa hlášené ani jedno zranění," potvrdil Hulan.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Náklaďák v Praze strhl trolej: Chaos v provozu tramvají trval šest hodin

21.09.2018 15:06 Aktualizováno Praha - V okolí Karlova náměstí a frekventované křižovatky I. P. Pavlova v centru Prahy byl dnes na…

Černý den pro pražskou MHD: Vykolejila tramvaj, do další nabouralo auto

18.09.2018 13:01 Aktualizováno Praha - V pražských Strašnicích dnes ráno vykolejila tramvaj po srážce s osobním autem. Zraněného…

Zaběhnutý pes zastavil pražské metro

31.08.2018 14:29 Praha - Provoz na lince C pražského metra se dnes po poledni na hodinu zastavil. "Pachatelem" byl…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Dopravy

reklama
reklama