V centru Prahy se srazila tramvaj se sanitkou, pět zraněných

Praha - V centru Prahy se v noci na dnešek srazila tramvaj se sanitkou, pět zraněných skončilo v nemocnici. Nehodu vyšetřují kriminalisté.

Přidejte svůj názor

Tramvaje v Praze, ilustrační fotografie

Nehoda se stala v pátek krátce po 23:00 na křižovatce Ječné a Legerovy ulice oblíž náměstí I. P. Pavlova. Tramvaj musel zpátky na koleje dostávat jeřáb dopravního podniku. Provoz v místě byl obnoven dnes před 01:00.

Podle mluvčí Dopravního podniku hlavního města Prahy Anety Řehkové byli zraněni čtyři lidé ze sanitky a jedna cestující z tramvaje. "Sanitka narazila do tramvaje z boku, takže řidiče to nezasáhlo," dodala.

Ze zraněných byli jeden středně těžce poraněný muž a lehce zraněná žena převezeni do nemocnice v Motole, tři další muže se zhmožděninami různých částí těla záchranáři odvezli do Všeobecné fakultní nemocnice, řekla ČTK mluvčí pražské záchranky Jiřina Ernestová. Nabouraná sanitka podle ní pražské záchrance nepatřila, byla převozové firmy.

Podobná nehoda se stala také v listopadu 2013. U Prašného mostu se tehdy zranil řidič sanitky a jeho spolujezdec, v tramvaji se nikomu nic nestalo.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama