Pražané pozor: Velká víkendová výluka metra na trase C

Praha - Pozor na výluku metra C! Z důvodu opravy trati bude od zahájení provozu v pátek 5. července do příjezdu posledního metra v neděli 7. července obousměrně přerušen provoz metra na lince C mezi stanicemi Budějovická – Háje.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Víkendové peklo v pražském metru! Obyvatelé a návštěvníci hlavního města, budou mít mrzutosti s dopravou v metru na lince C! Důvodem je oprava trati. V úseku Pražského povstání – Budějovická bude provoz metra zajištěn kyvadlově po koleji číslo 1.

Po dobu výluky bude v denním provozu zřízena náhradní autobusová doprava XC s následujícími zastávkami: Budějovická, Kačerov (pouze ve směru Háje), Roztyly, Dědinova, Chodov, Jarníkova, Na Jelenách, U Dálnice, Opatov, Bachova, Mikulova, Hněvkovského, Modrá škola, Háje, Horčičkova, Jižní Město.

Po dobu výluky bude zřízena obousměrně zastávka Kačerov v Budějovické ulici, u odbočení do obratiště Kačerov.

Na nejexponovanějších místech budou vyškolení a jazykově vybavení pracovníci radit cestujícím o dopravních opatřeních spojených s výlukou (denně mezi 7.00 až 22.00 hodinou). Prodloužena bude i provozní doba telefonní infolinky.

Pokud budete v nesnázích volejte na toto telefoní číslo: 296 19 18 17. Dovoláte se ve dnech 5. července – 7. července vždy od 7.00 hodin do 21.00 hodin.

Témata: Metro | MHD Praha
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tramvaj u Palmovky srazila mladého muže. Vyprošťovali ho hasiči, je ve…

17.11.2018 14:18 V pražské Zenklově ulici srazila dnes před 13:00 tramvaj chodce. Třiadvacetiletého muže, který…

Praha očekává nákupní horečku: Metro bude mít v adventní víkendy interval…

13.11.2018 13:57 Končící pražští radní rozhodli, že v adventní víkendy bude metro na všech třech linkách jezdit ve…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama