Revizor-rapl škrtil cestujícího, konečně dostal padáka

Praha - Už několikrát jsme psali o pražském revizorovi, který má chování řeznického psa. Cestující si na něj stěžovali už mockrát, uložil totiž třeba i pokutu za používání mobilu.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Přes dlouhou řadu stížností ovšem agresivní revizor o práci ne a ne přijít. Je totiž významným odborářem a tím pádem "chráněný". Ale na každého jednou dojde.

Pomyslnou poslední kapkou se nakonec stal incident z Národní třídy, kde nechvalně proslulý revizor znovu zaúřadoval. A pořádně - škrtil totiž cestujícího. A to i přesto, že se mladík bez jízdenky nesnažil utéct, ani nebyl agresivní.

Jenže samozvaný vládce pražských tramvají a autobusů tentokrát pořádně narazil. Nejen, že škrcení se odehrálo na zastávce plné lidí, ale všechno je na videu. Napadený cestující musel k lékaři a skončil v pracovní neschopnosti. Podal proto trestní oznámení.

A vedení dopravního podniku tentokrát prostě nemohlo celou záležitost přejít jen pokáráním. A revizor konečně dostal vyhazov, odborům navzdory.

Odboráři se totiž za agresivního kolegu postavili i tentokrát a dohodili mu advokáta. Dá se tedy čekat, že bude hrubián firmu za vyhazov žalovat. Nějakou dobu ovšem žádné cestující děsit nebude.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Náklaďák v Praze strhl trolej: Chaos v provozu tramvají trval šest hodin

21.09.2018 15:06 Aktualizováno Praha - V okolí Karlova náměstí a frekventované křižovatky I. P. Pavlova v centru Prahy byl dnes na…

Černý den pro pražskou MHD: Vykolejila tramvaj, do další nabouralo auto

18.09.2018 13:01 Aktualizováno Praha - V pražských Strašnicích dnes ráno vykolejila tramvaj po srážce s osobním autem. Zraněného…

Zaběhnutý pes zastavil pražské metro

31.08.2018 14:29 Praha - Provoz na lince C pražského metra se dnes po poledni na hodinu zastavil. "Pachatelem" byl…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Dopravy

reklama
reklama