Voda zaplavila stanici metra Dejvická, dělníci urazili hydrant

Praha - Stanici metra Dejvická v Praze zaplavila ve čtvrtek dopoledne voda z proraženého potrubí a hydrantu. Prosakující voda dokonce ve stanici uvolnila stropní podhled, metro začalo opět jezdit v půl jedné odpoledne.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Dělníci pracující na povrchu měli bagrem prorazit vodovodní potrubí a hydrant, voda okamžitě začala prosakovat do stanice metra pod povrchem.

Obří gejzír vody mohli lidé spatřit po deváté hodině ráno. Dopravní podnik musel nejprve uzavřít jeden z vchodů do stanice z Vítězného náměstí, voda ale poté zaplavila i nástupiště a stanice se tak musela uzavřít úplně. Na místo vyrazili hasiči dopravního podniku.

"Nejprve jsme uzavřeli jeden východ na Vítězné náměstí, poté celou stanici. Po odčerpání vody a úklidových pracích byl provoz metra plně obnoven," uvedla mluvčí dopravního podniku Aneta Řehková.

Podle Pražských vodovodů a kanalizací měli dělníci dokumentaci inženýrských sítí, ale neměli je od nich.Podle dokmentace dělníků totiž v místě žádný vodovod být neměl.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Černý den pro pražskou MHD: Vykolejila tramvaj, do další nabouralo auto

18.09.2018 13:01 Aktualizováno Praha - V pražských Strašnicích dnes ráno vykolejila tramvaj po srážce s osobním autem. Zraněného…

Zaběhnutý pes zastavil pražské metro

31.08.2018 14:29 Praha - Provoz na lince C pražského metra se dnes po poledni na hodinu zastavil. "Pachatelem" byl…

V Praze se srazily tramvaje, sedm lidí je zraněno

13.08.2018 12:23 Aktualizováno Praha - Nedaleko tramvajové zastávky Anděl v Praze 5 se dnes kolem 10:30 srazily dvě tramvaje,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Dopravy

reklama
reklama