Šofér vyndával výstražný trojúhelník, auto mu smetl kamion

Praha - Neuvěřitelné štěstí měl v noci na pátek řidič auta, který píchl kolo na dálnici D5 před Prahou. Když na krajnici vyndával výstražný trojúhelník, přiřítil se kamion a smetl mu vůz do příkopu. Od jisté smrti ho dělilo půl metru.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Nehoda se stala zhruba hodinu po půlnoci na 2. kilometru dálnice ve směru jízdy na Prahu. "Píchl jsem, tak jsem zastavil na krajnici asi metr za bílou čárou a zapnul výstražná světla," řekl muž, který se podruhé narodil.

"Vyndával jsem z kufru výstražný trojúhelník a najednou se ozvala strašlivá rána. Myslel jsem, že tomu kamionu bouchla guma. Pak ale koukám, že mi odletělo auto."

Stál u pravého zadního nárazníku služební Škody Roomster. Kamion nabral její levou část blíže k silnici. „Minul mě tak o půl metru," doplnil šofér, který jel z práce a z úvodního šoku se rychle otřepal.

Kamion s polskou registrační značkou smetl škodovku do příkopu a zabrzdil po necelých sto metrech. Měl poničenou pravou přední část. Roomster je na odpis.

Okolnosti nehody prověřují dopravní policisté. Ani jeden z řidičů nenadýchal alkohol. Dálnice zůstala průjezdná levým pruhem.

Loading...
Témata: Dopravní nehody
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama