Tramvaj srazila v centru Prahy dvě cizinky, které přebíhaly křižovatku na červenou

Praha - Tramvaj číslo 22 srazila v noci na neděli asi hodinu před půlnocí na pražském náměstí I. P. Pavlova dvě mladé Rusky, které přebíhaly křižovatku na červenou. Jedna z žen se zranila těžce, stav druhé není tak vážný, zjistila na místě agentura Mediafax.

Přidejte svůj názor

ilustrační fotografie
doporučujeme

Nehoda se stala na přechodu pro chodce v místě, kde na náměstí ústí Ječná ulice. "Čtyři Rusové přebíhali křižovatku, když jim svítila na semaforu červená. Dva muži to stihli, dvě ženy srazila projíždějící tramvaj," řekl Mediafaxu svědek.

Jedna z žen zůstala zaklíněná pod vozem a museli ji vyprostit hasiči. Podle informací Mediafaxu utrpěla těžké zranění hlavy, s kterým ji záchranáři převezli do nemocnice. V péči lékařů skončila i druhá cizinka. Ta byla po srážce odmrštěna a zůstala ležet na silnici. Její poranění nejsou tak vážná.

Tramvajová souprava zabrzdila po několika metrech tak, že zadní vůz zůstal stát asi v polovině vyznačeného přechodu. Nehodu vyšetřují dopravní policisté. "Předběžně to vypadá, že chodcům svítila na semaforu červená," nechal se slyšet jeden z nich.

Loading...
Témata:
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Právě se děje

Další zprávy

reklama