Mladíci si jeli pro výuční listy, smetl je opilý řidič v bavoráku

Praha - Tragicky skončila ve čtvrtek ráno cesta do školy pro dva mladé muže. Chlapce, kteří si podle prvotních informací jeli pro výuční list, smetl opilý řidič v bavoráku.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto
doporučujeme

Dva mladíci, 21 a 19 let, jeli po Zderazské ulici v pražském Radotíně, když do jejich vozu narazil v protisměru jedoucí vůz BMW. Auto s mladíky srážka zcela zdemolovala. Oba chlapci utrpěli vážná zranění.

Pravděpodobní viníci nehody vyvázli pouze s lehkými zraněními. Policejní hlídka však odhalila vážné zjištění. Řidič i spolujezdec z BMW byli silně opilí! Oba muži (34 a 38 let) navíc tvrdí, že vůz neřídili.

"Kolem půl osmé ráno jsme na tísňovou linku přijali hlášení o dopravní nehodě v pražském Radotíně. Podle prvotních informací se mělo jednat o srážku dvou vozidel. V každém cestovaly dvě osoby. Dvě osoby se podrobily dechové zkoušce s pozitivním výsledkem přes 2 promile," řekl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

"Na místě zasahovali dva lékaři a tři sanitní vozy. Mladíci byli po vyproštění a stabilizaci vitálních životních funkcí převezeni v umělém spánku do nemocnice v Motole, respektive do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích. Opilí muži z BMW utrpěli jen lehká zranění a posádka ZZS je převezla do nemocnice ve Vinohradech," informovala mluvčí zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy Jiřina Ernestová.

Silnice II/101 vedoucí Radotínem musela být uzavřena. V místě se z obou stran tvořily kolony.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama