Čelní střet. V sešrotovaných autech zůstalo šest zraněných

Praha - Octavia s fabií se čelně srazily v sobotu večer u Líbeznice za Prahou. Všech šest cestujících utrpělo zranění, tři těžká, pro jednoho z řidičů musel přiletět záchranářský vrtulník.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Děsivě vypadající nehoda se stala krátce před 20. hodinou na obchvatu obce na silnici první třídy vedoucí od dálnice D8 na Neratovice.

Jedna ze škodovek vlétla v táhlé zatáčce procházející pod mostem do protisměru. Rána jak z děla, obě auta byla rázem na šrot.

Ve vozidlech jely tříčlenné posádky. Nejhůř dopadli řidiči, oba museli vystříhat přivolaní hasiči. Pro šoféra octavie přiletěl záchranářský vrtulník.

Spolu s druhým řidičem se těžce zranil jeden ze spolujezdců. Úrazy ostatních byly lehčího rázu. Sanitky všechny rozvezly do většinou pražských nemocnic.

Zatím není jasné, které z aut vjelo druhému do cesty. Po nárazu se obě přetočila proti směru své jízdy. Dechovou zkoušku nemohli policisté vzhledem k vážnému zranění řidičů ani u jednoho provést, proto je čekal odběr krve v nemocnici. Viníka nehody by mělo odhalit policejní vyšetřování, své si určitě řeknou soudní znalci. Silnice musela být na zhruba dvě hodiny uzavřená.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama