Smutná bilance: Při nehodách na Jičínsku zemřely dvě ženy

Hradec Králové - Na Jičínsku se dnes staly dvě vážné dopravní nehody. U obce Bartouš se kolem třetí hodiny odpoledne srazila tři osobní auta s nákladním vozem. Na místě zemřela žena a stejně smutnou bilanci má i druhá nehoda, která se ve stejnou dobu stala u Podhorního Újezdu.

Přidejte svůj názor

Záchranáři v akci, ilustrační fotografie

Na silnici číslo 32 se dnes odpoledne ze směru z Jičína do Kopidlna srazila tři auta s nákladním vozem. Na pomoc zraněným byli přivoláni i záchranáři s vrtulníkem.

"V odpoledních hodinách jsme museli zorganizovat výjezdy ke dvěma dopravním nehodám na Jičínsku. Jedna se stala u Bartouše, druhá u Podhorního Újezdu. U Bartouše bylo na hlášeno sedm zraněných. Vyslali jsme tam proto tři posádky záchranné služby. Na místě zemřela žena. Jeden muž byl s mnohačetnými poraněními letecky transportován na traumacentrum, jednoho zraněného odvezla sanitka na chirurgii," řekl mluvčí zdravotnické záchranné služby Ivo Novák.

Nehoda se stala blízko železničního přejezdu. "Doprava na železnici funguje bez omezení, na komunikaci ale pravděpodobně nějaké omezení bude," řekl mluvčí královehradecké policie Jan Čížkovský.

Druhá nehoda se stala u Podhorního Újezdu. Osobní automobil narazil do stromu. Při nehodě zemřela žena, ročník 1953, zraněním na místě podlehla. "Zároveň záchranáři z Hořic na místě ošetřovali jednoho těžce zraněného muže, ročník 1951, a lehce zraněné dítě, ročník 2009," dodal mluvčí Ivo Novák.

Témata: Dopravní nehody
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama