Na Karlovarsku narazilo auto do dvou autobusů, uhořeli tři lidé

Karlovy Vary - U Karlových varů se srazilo osobní auto se dvěma autobusy. Tři lidé v automobilu na místě zemřela, 17 lidí z autobusů má lehčí zranění. Neštěstí se stalo poblíž Bochova, příčina nehody zatím podle mluvčí krajské policie Zuzany Týřové není známá.

Přidejte svůj názor

Autonehoda

Silnice I/6 byla u odbočky na Žalmanov uzavřená zhruba od 14:00, znovu se otevřela před 21:00. V místě nehody bude ale podle silničářů zatím omezená rychlost, protože požár osobního vozu vypálil asfaltový povrch vozovky.

Osobní vůz byl chevrolet s českou SPZ, který mířil z Prahy na Karlovy Vary, přičemž oba autobusy jely opačným směrem. Autobusy byly z pražského hotelu a vezly cizince z výletu v Karlových Varech. Osobní auto přejelo z neznámých příčin do protisměru.

Po šesti cestujících z autobusů převezly sanitky do Karlových Varů a Ostrova a pět do Sokolova. Podle zdroje z karlovarské nemocnice byli všichni Thajci ve věku mezi 50 až 60 lety a měli lehčí zranění.

"Automobil narazil do boku prvního autobusu a do druhého čelně," řekl mluvčí krajských hasičů Martin Kasal. Oba zájezdové autobusy byly luxusnější zájezdové vozy, značky Mercedes. Jeden patří maďarské cestovní kanceláři a druhý je český.

Pro klienty maďarské cestovní kanceláře Golyó Tours vyslala podle jejího zástupce společnost nové autobusy, které je z části již dopravili a z části dopraví později do Prahy.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama