Zřítil se s autem ze srázu, lékaři mu už nedokázali pomoci

Brano - Nepřiměřená rychlost se v pátek ráno stala osudnou šestačtyřicetiletému muži na Brněnsku. V prudké zatáčce před Zastávkou u Brna nezvládl řízení, projel rovně prudkou zatáčkou, zřítil se z prudkého srázu a po nárazu do stromu utrpěl vážná zranění. Ani okamžitý zásah záchranářů už muže nezachránil.

Přidejte svůj názor

Autonehoda

Muž se s vozem Škoda Fabia řítil nepřiměřenou rychlostí a až na poslední chvíli si všiml nebezpečného úseku. Už svůj automobil nedokázal zpomalit a zatočit do ostré zatáčky. Tou projel rovně, sletěl ze srázu a vůz se zastavil až dole o strom.

"Na místě muže resuscitovala hlídka policie, pak i hasiči a záchranka. Přistával tam i vrtulník, ale zranění byla smrtelná," řekla mluvčí jihomoravské policie Petra Ledabylová.

"Předběžnou příčinou je nepřiměřená rychlost. Ale policisté budou zjišťovat, jestli muž nebyl pod vlivem omamných látek," dodala Ledabylová.

"Muž byl na místě resuscitován složkami integrovnaého záchranného systému, pak ale už bylo možno jen konstatovat smrt," doplnila mluvčí Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje Barbora Zuchová. "Muž utrpěl mnohočetná poranění odpovídající dopravní nehodě."

Silnice byla několik hodin průjezdná jen jedním pruhem, protože vrak auta musela na silnici vytáhnout těžká technika.

Témata: Dopravní nehody
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama