Auta dnes na silnicích zabila dva lidi. Motorkáře a chodce

Praha - Dvě tragické nehody se dnes odehrály na českých silnicích. Zemřeli při nich dva lidé, motorkář a chodec sražený autem.

Přidejte svůj názor

Autonehoda

Zprávu o první nehodě přijali záchranáři asi hodinu po poledni. Operačnímu středisku byla hlášena dopravní nehoda, při které se na Benešovsku srazil motorkář s osobním autem. Na místo byla vyslána posádka rychlé zdravotnické pomoci s lékařem a vrtulník pražské letecké záchranné služby.

Na místě ale záchranáři zjistili, že motorkář utrpěl tak rozsáhlá mnohočetná poranění, že neměl šanci přežít a následkům na místě podlehl. Řidiče osobního auta záchranáři ošetřili a se středně těžkým zraněním ho letecky transportovali do motolské nemocnice.

Další nouzové volání přišlo za půl hodiny. Asi v půl druhé odpoledne srazilo auto chodce na 17. kilometru silnice R4 ve směru na Strakonice. K místu nehody vyjela posádka rychlé zdravotnické pomoci s lékařem.

I přes zahájenou resuscitaci se záchranářům bohužel nepodařilo obnovit jeho vitální funkce a pacient zemřel. Řidič osobního auta byl po ošetření s lehkým poraněním přepraven do příbramské nemocnice.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama