Obchvat Olomouce blokovala vážná nehoda, řidič zemřel

Olomouc - Na obchvatu Olomouce se dnes ráno stála vážná nehoda osobního a nákladního automobilu, řidič (†50) osobního vozidla zemřel. Provoz na rychlostní silnici R35 byl ve směru na Ostravu obnoven až po poledni.

Přidejte svůj názor

Autonehoda
doporučujeme

Kvůli nehodě se v jízdních pruzích na rychlostní silnici R35 od kruhového objezdu u hypermarketu Globus směrem na Ostravu tvořily dlouhé kolony automobilů. Několik kilometrů měřila také kolona vozidel, která stála na rychlostní silnici R46 od Olomouce až po Olšany u Prostějova. Nehoda se totiž stala nedaleko místa, na kterém se obě rychlostní silnice kříží. U Olšan se navíc mezitím stala další dopravní nehoda.

Osobní automobil se s nákladním vozidlem na rychlostní silnici R35 u Olomouce srazil ráno. "Řidič osobního vozidla Škoda Octavia se při nájezdu na tuto rychlostní komunikaci střetl s nákladním vozidlem, které jelo souběžně. Osobní vozidlo bylo odmrštěno do protisměru, kde narazilo do protijedoucího nákladního vozidla. Řidič osobního vozidla na místě svým zraněním podlehl," řekl krajský policejní mluvčí Petr Čunderle.

S dopravními komplikacemi musí řidiči počítat také na rychlostní silnici R 35 u Lipníku nad Bečvou na Přerovsku, kde se ráno srazily dva nákladní automobily. Při této dopravní nehodě byl lehce zraněn jeden řidič kamionu.

"V současné době se odklízí havarovaná vozidla a místo je průjezdné jedním pruhem. Řidiči, kteří jedou od Ostravy, musí počítat se zdržením, popřípadě se danému místu vyhnout sjezdem na Lipník nad Bečvou," uvedl policejní mluvčí Josef Bednařík.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama