Silnici z České Lípy na Děčín zablokovala smrtelná nehoda

Česká Lípa - Silnici číslo 262 z České Lípy na Děčín zablokovaly dnes ráno dvě vážné dopravní nehody. Jeden z účastníků na místě zemřel, další byli zraněni. Frekventovaná komunikace je uzavřena, policie směruje auta na objízdné trasy.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Autonehoda

Nehoda se stala v 5:30 mezi Dolní Líbchavou a Stružnicí. Zaklíněnou ženu museli z vozu dostat hasiči. "Aby se ke dveřím řidičky dostali, museli nejdříve pomocí navijáku cisterny odtrhnout havarované vozy od sebe. Hasiči při vyproštění používali hydraulické nástroje včetně rozpěrného válce," uvedla mluvčí hasičů Zdenka Štrauchová.

Žena byla v té době ještě při vědomí. "Její stav se ale začal postupně zhoršovat a byla zahájena resuscitace, bohužel byla neúspěšná," uvedl mluvčí krajské záchranné služby Petr Matějíčka. Zraněného muže sanita odvezla do českolipské nemocnice.

Policie zatím příčinu střetu nezná a žádá o spolupráci svědky, kteří nehodu viděli.

Objížďka pro nákladní automobily jedoucí na Českou Lípu je přes Horní Polici na Kravaře a pro osobní auta ze Stružnice na Bořetín. V České Lípě bude doprava odkláněna v Dolní Libchavě zpět. K cestě na Děčín by měli řidiči využít silnici číslo 9.

Témata: Dopravní nehody
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama