Záhada: Auto našli 100 metrů od silnice na louce. Řidič byl mrtvý

Žďár nad Sázavou - Záhadnou nehodu vyšetřují žďárští policisté. Projíždějící řidič si všiml, že sto metrů od silnice stojí na louce havarovaný vůz. Řidiči již záchranáři nedokázali pomoci.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Autonehoda

"Dnes v 11:38 přijali policisté na tísňové lince158 oznámení o tragické dopravní nehodě, při které na Žďársku zemřel pětapadesátiletý muž. Osobního automobilu značky Peugeot, který stál na louce asi 100 metrů od silnice mezi Jimramovem a Věcovem, si všiml projíždějící řidič, který událost oznámil na linku 158," uvedla policejní mluvčí Monika Pátková.

Na místo okamžitě vyjeli všechny složky integrovaného záchranného systému. Policisté ovšem zjistili, že pětapadesátiletý muž ze Žďárska, který vůz řídil, utrpěl zranění, kterým na místě podlehl.

"Podle prvotních šetření jel řidič směrem na obec Věcov a při průjezdu pravotočivou zatáčkou vyjel do protisměru, kde narazil do stromu a vozidlo pokračovalo dále na louku," uvedla mluvčí Pátková.

Policisté teď musí rozklíčovat, jak a kdy k nehodě došlo. Proč muž ztratil kontrolu nad svým vozem a skončil v poli, tak zůstává předmětem vyšetřování.

Témata: Dopravní nehody
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama