Opilý mladík naboural dvě auta a zmizel, našli ho ukrytého v parku

Praha - Namol opilý 23letý řidič naboural v sobotu v noci v pražských Střešovicích dvě zaparkovaná auta a snažil se zmizet. Policisté ho dopadli schovaného v nedalekém parku, nadýchal přes dvě promile.

Přidejte svůj názor

Autonehoda

Nehoda se stala třicet minut před půlnocí v ulici Na Bateriích.

Mladík v seatu najel v nemalé rychlosti na středový obrubník, odrazil se do mercedesu zaparkovaného u pravého chodníku a dále do kii stojící před ním.

"Uslyšela jsem hroznou ránu," řekla majitelka druhého z vozů, který měl rozbité zadní kolo a blatník.

"Vidím z kuchyně na střechu auta. Podíval jsem se a ono tam nebylo," uvedl vlastník mercedesu. Náraz byl tak silný, že posunul dvouapůltunové vozidlo o pět metrů dopředu a silně mu poničil levou zadní část.

Šofér seatu ze zdemolovaného auta dokázal vylézt a na vratkých nohou se vydal pryč, přičemž uvnitř nechal všechny doklady. Přivolaným policistům z pohotovostní motorizované jednotky neunikl. Jedna z hlídek ho objevila v nedalekém parku schovaného za zdí. Prozradila ho ruka, kterou se nahoře držel.

Mladík nekladl odpor a na první pohled působil značně opile. Dechová zkouška ukázala 2,1 promile alkoholu. Nic mu nepomohlo, že se dušoval, že je slušným pracujícím člověkem a nikdy nebyl trestán. Skončil na služebně, kde ho po vystřízlivění čekal výslech.

Místo nehody zajistili a uklidili hasiči.

Témata: Nehody aut
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama