Srážka auta s autobusem na Lounsku: Několik zraněných dětí

Louny - V Ústeckém kraji došlo v sobotu po poledni k další dopravní nehodě autobusu. U obce Kozly na Lounsku se autobus srazil s osobním automobilem. Cestující z autobusu podle prvotních informací vyvázli bez zranění, v osobním voze ale mělo cestovat několik dětí, které utrpěly zranění.

Přidejte svůj názor

Nehoda autobusu, ilustrační foto
doporučujeme

K nehodě došlo na hlavní silnici spojující Louny a Most nedaleko obce Kozly. Na místo hned vyrazilo několik hasičských jednotek, policisté a záchranáři. Podle informací od policie by cestující z autobusu měli být v pořádku.

"Nikdo z cestujících autobusu by neměl být zraněný, v autě by měly být zraněné některé děti, ale nic vážného by to být nemělo," řekla TN.cz policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Podle prvotních informací narazil autobus zezadu do odbočujícího osobního automobilu. V autě utrpěla zranění řidička a s ní cestující dvě děti. V autobuse cestovalo 15 pasažérů. Nikomu z nich se nic nestalo.

V pátek večer přitom záchranáři v Ústeckém kraji zasahovali u vážné nehody autobusu a osobního vozu u Kadaně. Podle prvotních závěrů policie nedala řidička osobního vozu, který u Kadaně najížděl na hlavní silnici, přednost autobusu. Ten po kolizi prorazil parovod a převrátil se na bok.

Při nehodě se zranilo 27 osob. Osm z nich zůstává nadále hospitalizováno v nemocnicích. U nehody zasahovaly tři záchranářské vrtulníky. Město Klášterec nad Ohří kvůli proraženému parovodu z prunéřovské elektrárny zatím zůstává bez dodávek teplé vody.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama