V tunelu na novém Pražském okruhu se srazilo několik kamiónů

Praha - Hromadná dopravní nehoda čtyř nákladních vozidel a jednoho osobního auta zablokovala ve středu dopoledne Cholupický tunel ve směru z dálnice D1 na D5. Hasiči vyprostili jednu zaklíněnou osobu, informovala agenturu Mediafax policejní mluvčí Eva Miklíková.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie
doporučujeme

Podle policistů se asi ve druhé třetině tunelu srazily čtyři kamiony s osobním vozidlem kolem půl jedenácté dopoledne a nehoda zablokovala jeden jízdní pruh. Kvůli vyprošťování byl celý tunel v uvedeném směru uzavřen krátce před jedenáctou hodinou. "Na obou koncích tunelu policisté umístili dopravní hlídky," řekla mluvčí.

Krátce po jedenácté hodině se hasičům podařilo zaklíněnou osobu vyprostit a převzali ji do péče záchranáři.

Už ráno před půl devátou vznikl na novém okruhu problém se značením. "Automatické značky se zablokovaly a ukazovalo, že je tunel neprůjezdný," dodala Miklíková, podle níž na místo vyjeli opraváři.

Dopravní kolaps způsobily i ranní nehody na Pražském okruhu na Novořeporyjské ulici ve směru z centra před odbočkou na Chrášťany, kde se srazily dva nákladní automobily s osobním vozidlem. Doprava desítky minut stála ve všech pruzích před odbočkou na Lochkov. "Z důvodu této nehody byl osm minut po půl desáté pozastaven provoz v tunelu Lochkov," ukončila mluvčí.

Všechny nehody vyšetřují dopravní policisté.

Loading...
Témata: Dálnice
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama